Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Манолов

4-та национална форумна среща 2012 3-4 март

Recommended Posts

Какво правим, ако на 3-4 март има сняг до коленете, но и 20см да са на Бакаджик лесно ще се качим, но дали ще слезем. Преди 2 часа се връщам от района на Бакаджика и около пътя и в гората има още сняг. А прогнозата я дават за 2 март да е -1 до 9 градуса в Ямбол .

Редактирано от Nomad

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че времето ще е приятно, от снега няма да се плашим :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мисля че времето ще е приятно, от снега няма да се плашим :)

и аз така мисля според мен лошото време отмина :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече незнам за кой път ми развалят плановете от службата и не мога да дойда а така искам че чак ми се реве :sad-smiley-046:

мога да ви пожелая само приятно прекарване и ще чакам снимки

и относно феновете има ги, но някой ги бъркат пари други ги бърка това че са на работа :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Д-р. Вальо ще напише болнични като минава от там :) Идвай работата няма да избяга, а и 3-ти е най-националния празник.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

национален ама ние работим нон стоп няма празници няма съботи недели :yuck:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
национален ама ние работим нон стоп няма празници няма съботи недели :yuck:

че кога ще ги харчите тези пари бре :blink:

Моряшка мъдрост : Работата не е заек да избяга и не оставяй за утре работа която може да свършиш вдруги ден :biggrin:

Колкото до времето - дават го през деня до към 12 градуса което не е зле имайки в предвид какво дръвце беше миналата година :blush: ю

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно нещо съм пропуснал от горните постове :( За колко часа е срещата в събота или е още от петък вечер ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип в събота но няколко души от Бургас заминаваме в петък :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
По принцип в събота но няколко души от Бургас заминаваме в петък :)

Най вероятно и аз ще се присъединя петъка към вас :rolleyes: За сега плановете ми са петък на обяд да тръгна от Варна , така че ако някой иска да се присъедини да пише. Ще пътувам сам с комбито. Ще взема с мен стикери колкото са останали и тениски от форумските да може който желае да си вземе на място.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги нека всеки който е сигурен ,че ще идва да пише в темата за да се уточни бройката за резервацията . От нея зависи и цената

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм твърд и пристигам в събота.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+ 2 : аз и Automatic - Явор

edit : само модератори четат темата :blink:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мирослав го мързи да влезе в форума за тва - Миро ще идва. Аз лично ще го глобя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще идвам в събота, но без нощувка :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота сборен пункт в Ямбол паркинга на Технополис между 11 и 12 часа.

GPS-координати

С.Ш.Г/М/СЕК И.Д.Г/М/СЕК

42/28/099 026/31/497

Телефони за връзка : 0886861444 Иван @Манолов / 0888637194 Станимир @willy

На място ще решаваме според времето какво да правим. Имаме идея при хубаво време да отидем до Сливен и да посетим тамошните забележителности разбирайте и писти :naughty: Вечерта в хижата хапване , пийване и веселба до зори :biggrin: За неделя за оцелелите също ще измислим нещо.

Шофирайте разумно!!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз+1

Флоре+1

Има и 2ма, които май не са мноо сигурни все още.... :wall:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам по-раничко да се събудя след като се прибера към 5:30 от нощната смяна в Събота сутринта и ще гледам към 10:30 да тръгна за Ямбол.Поздрави на всички :wave:

Редактирано от cross

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние ще сме на линия, живот и здраве. Както обикновенно 2+1. Разбирайте аз, жената и ......малкия :) Някой смята ли да взема наследството/вата /децата/, че да има какво да прави Алекс. Иначе ще трябва да се редуваме на смени. Предния път Яни беше се прежалил. :)

Бройте ни за събота на сборния пункт на Технополис.

Какво правим с пазаренето за масата? След като се съберем на Технополиса, направо на Кауфланд-а ли пак?!

Редактирано от geosve

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко зависи от времето че се мени непрекъснато прогнозата :angry: Идеята е след обеда да сме навънка , надвечер може би ще пазарим. Яни е в Чилийски води в момента (тъкмо си чатя във фейса ) и няма да може да се включи. Не знам дали Вальо няма да взима наследника :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Миро загряхме тази вечер. Даже той припадна ама кво да прави завалията... от работното място го изкарахме. ... утре сме на линия :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мокра нинджа ли беше, мокра припаднала :wooow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах, защо Бакаджик 2012, а срещата става на старата автогарав Ямбол И добре че не бях сам и на Технополис в 12.10 ч и на паметника на Бакаджика към 13 ч. А после се появиха още на кръстопътя над манастир Свети Спас и коли и пеша от блиските села. Чули че Опел форум манията ще се събират и всеки знае Бакаджика , а и никой не му се чакаше до завръщане на колоната за до към 18 часа:( Поне вятъра ни обрули като круши и до нови срещи до следващия път :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам,че се запознах с willy ,Явор,Желязков както и с другите колеги на които им забравих имената :unsure: .Имам снимки от днес,но ще изчакам 1-во колегите да качът техните и след това и аз съм на ход :) .Поздрави на всички,жалко,че изтървам :unsure: големия купон на Бакаджика заради работата ми,но се надявам догодина живот и здраве да мога да дойда и там :)

Редактирано от cross

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване