Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Манолов

4-та национална форумна среща 2012 3-4 март

Recommended Posts

Надявам се да размислят :wink: Винаги сме си изкарвали страхотно на събиранията. Тази година ще си спретнем и културно развлекателна програма.

Колеги който ще идва да пише за да може да направим резервацията и останалата организация. хайде времето тече еи сега ще стане март месец :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)

3 Потребител(и): valio_78, Манолов, Automatic :biggrin: пак само хора идвали на срещата

Редактирано от valio_78

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато имах Опел или нямах кинти или бях на работа,а както се случи предния път имах здравословни проблеми и отново не можах да дойда.Така се стехоха обстоятелствата,че се наложи да се раделя с Корсата (не,че съм фен на Фолксваген),но въпреки това имам огромното желание да дойда така,че и аз съм с вас :th_up: макар и само до 20:00,чр след това се налага да хващам пътя обратно за Сливен,че работата ще ме зове тогава.Ако на следващия ден решите да хванете пътя за Карандила пак ще съм с вас :th_up: .Поздрави на всички :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкия отдавна пита няма ли да се ходи някъде с другите ОПЕЛИ!

Живот и здраве и ние ще сме на линия тримата, както обикновенно. Ще се радвам, ако се съберем повечко хора тази година. А иначе то хапването и пийването и веселбата са ясни.

Чул съм се с Ясен /Boxer/. Каза, че ще е на работа както миналата година и няма да присъства. Ще каже на останалите, с които има въможност да се чуе.

Колеги - Да помогнем на всички, които не са присъствали и незнаят какво пропускат, да се ориентират и вземат правилното решение!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
...Чул съм се с Ясен /Boxer/. Каза, че ще е на работа както миналата година и няма да присъства. Ще каже на останалите, с които има въможност да се чуе.

...

Със сигурност на 3ти съм на бачкане,но го мисля въпроса за евентуално измъкване! :th_up:

Редактирано от boxer

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можем да помагаме с нещо пиши :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще си на работа, ела на срещата, аз ще ти напиша извинителна бележка :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То да си от Ямбол и да не дойдеш е грехота.Ямболската група да си казват кой ще спи горе.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но на мен работата неми позволява да дойда и тази година :( иначе имам голямо желание

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално се обръщам към Манолов да ми каже телефон или сайт на някой друга хижа или хотел близо хижата която се събираме :icon_smile:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за вас, аз като гледам прогнозите за времето и ми се струва, че доста хора ще ги спре времето, има още месец до тогава, ама знае ли се!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че времето ще се оправи до сбирката :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се оправи.Иначе за какво ти е телефон на друга хижа ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам друга хижа, защото на тази " Дружба" легловата база не ми харесва

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти 2-рата година идва до колкото си спомням, значи може в хижата в която пихме кафе.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как вървят нещата с програмата някакво инфо дайте :)

Като гледам и тука слаба активност нещо няма опел фенове :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега се очертава от Червен бряг да са силна група, може би 3-4 коли.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Как вървят нещата с програмата някакво инфо дайте :)

Като гледам и тука слаба активност нещо няма опел фенове :)

То май филма не е във феновете, няма хора дето да искат да се запознаем и да разменим някой друг хубав лаф.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По традиция нашата дружинка ще пристигне още в Петък :)

Манолов,Флоре май пита за Италианския хотел,прекалено нежно му е дупето за Инджето ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той фалира, поне не знам някой да го е взел.Иначе какво и е на Ямболен за него.Само не знам като се напие как ще стигне

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване