Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Gatev

Устройство на заден мост фронтиера 2.2дти 2000г

Recommended Posts

Имам проблем със задния мост.На моменти блокирват и 2те колелета и дефернциала все едно че го няма.И двете колелета се въртят с равни обороти,по този повод джипа става нестабилен на хлъзгав път и ме изхвърля от пътя.Установих че проблема е в задния мост като премахнах кардана.Имам един въпрос,има ли устройство в дефернцияла което при преплъзване на едното колело да зацепи срещуположното.И подлежи ли на ремонт или смяна.

Благодаря предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш устройство в дифа нарича се LSD при развъртане на едното колело с по-високи обороти заключва и другото докато оборотите на колелото не паднат е така.Един вид частично блокиране на дифа.Ако не си сменял маслото внимавай какво купуваш защото трябва да е с добавка за LSD.Хората се молят това да работи а ти изправно го пращаш на ремонт. Вземи да почетеш малко някъде в първите ми постове има линк и на ръководството за ремонт иначе ще патиш.

Редактирано от falkongp

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване