Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Няма ли да е по-добре в раздел "Продава - Гуми и джанти" да има една важна и забодена тема "Единични гуми и джанти" свободна за писане.... Има такива теми в Рено и Тунинг форума и честно казано е страхотно улеснение при издирването, продаването и търсенето на някаква единична бройка гума или джанта, вместо да се преравя целия раздел, а и вероятно повечето притежатели на някоя такава бройка не пускат отделна тема за нея .... И примерно регулярно да се почиства темата от мод :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Няма ли да е по-добре в раздел "Продава - Гуми и джанти" да има една важна и забодена тема "Единични гуми и джанти" свободна за писане.... Има такива теми в Рено и Тунинг форума и честно казано е страхотно улеснение при издирването, продаването и търсенето на някаква единична бройка гума или джанта, вместо да се преравя целия раздел, а и вероятно повечето притежатели на някоя такава бройка не пускат отделна тема за нея .... И примерно регулярно да се почиства темата от мод :th_up:

Пускай темата, ще се грижим за нея :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък забелязвам една доста дразнеща тенденция в нашия форум. Той се е превърнал вече в място, където се продават авточасти, вместо в място за обмяна на мнения и взаимопомощ. Повече от две трети от мненията напоследък са само в раздел "Продава- авточасти и консумативи". Има колеги с повече от 7-8 обяви само в този раздел, без нито едно мнение за нещо различно от продажби. Тук не е място само за търговци. Според мен е добре да се ограничим всички с най- много до 3 обяви за продажба, а не както е сега с безброй обяви. Вие как мислите?

Редактирано от zdravkop

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest

Принципно аз съм напълно съгласен с предложението ти. Друг е въпроса дали няма да се появят много новорегистрирани само и само, за да публикуват обявите си...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам и аз едно предложение- сверете часовника на форума, да не изоставаме с цял час :biggrin:

Редактирано от *Slavi_VectraB*

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той ще се опрай към края на годината.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Имам и аз едно предложение- сверете часовника на форума, да не изоставаме с цял час :biggrin:

click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно предложение от мен. Махнете тази забрана за постоянно търсене. Случая е такъв влизам във форума и давам "Новите мнения". Отварят ми се 10 теми но нито една не ми е интересна. След това кликам на "Моят асистент" за да видя някоя тема в която съм писал и ми дава съобщение:

Съжаляваме, но администратора е включил опцията за защита от постоянно търсене. Моля изчакайте поне 60 секунди преди да опитате отново.

Същото се получава и ако търся нещо с търсачката. След първи неуспешен опит ако се върна и коригирам търсенето пак ми дава въпросната грешка. т.е. забрана. Което е странно, защото не винаги човек от първия път може да намери нещо. А да стой 60сек като прани гащи за да пусне пак търсене, да не говорим ако трябва да потретваш...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го оправя, преди 2 месеца сложих тези 60 секунди, че имаше проблем със сървъра където се хоства форума.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рейтинг система.

Потребителите да гласуват с положителен или отрицателен вот за даден пост от потребител.

В зависимост доколко е бил полезен поста,рейтинга на потребителя се качва с харесването на въпросния пост от другите.

Аналогично и със отрицателния вот...

По този начин смятам,и потребителите ще се радват на добрия си коефициент и биха се въздържали от неуместни постове или навличането на негативно мнение на някой друг върху себе си...

Най-малкото,би станало по интересно...

Редактирано от tarabara

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има такава система, но е достъпна само за модераторите на форума - в нея вписваме поведението на потребителите обикновенно изказалите се по остро колеги и след натрупването на определен брой отрицателни точки прибягваме към официално Предупреждение..

Имаше проблем с базата на форума преди година някъде тази база се наложи да я зачистя и в момента няма никакви рейтинги.. Мога да я направя видима за потребителите и те самите да могат да дават оценка за това дали поста е бил полезен или не! Съответно да изпълнява това за което говори колегата с готината Зафира ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В темите с колите на потребителите не ми разрешава да си редактирам старите постове. Понеже са качвани снимки с голям размер ми се иска да ги заменя с други, а поста не е един, че да накарам някой модератор да го направи. Възможно ли е да се редактират потребителските права, че да мога да си редактирам старите коментари поне в този раздел?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове