Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
versace..89

гасне като е студена ,като загрее всичко е ок!как става ????

Recommended Posts

Здравейте колеги!имам проблем с колата тя е тигра 1.4 16 v

сутрин докато е студена много загасва,пада и мощноста и като я изключа от скорост на светофара изгасва и така докато не загрее ,щом загрее всичко си е ок.ходих при майстори да я закачат на компютър и да я прочетат но се оказва че НЯМА проблем с бубината както си мислеха и сега се съмняват за стъпково моторче и температурен датчик .

Моля ви дайте съвет или мнение дали може от стъпковото моторче или температурния датчик да дава този проблем.

някой имал ли е подобен проблем ??????????? :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят проблем е абсолютно същия. До 40 градуса работи нормално, загряла работи нормално. По средата гасне но не всеки път. Стъпково моторче смених-никаква промяна така че явно не е от него. Тия дни ще я карам на сервиз и после ще споделя резултата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря предварително ! но днеска пак ходих до майстора пак да я прочете на компютър и ми показа че 2-рия цилиндър не работи нормално и затова работи и трепери цялата кола :( и сега пък не изписа никаква грешка по компютъра,незнам вече какво се случва с моята кола.сега трябва да чакам да изпише някаква грешка за да може да се започне от някаде ремонта й .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера най после успях да ида на сервиз и след около 2 часа специалиста ми се обади че е температурен датчик. Намира се на радиатора отляво. Поръчал го е и тия дни ще го сменява. Извинявам се за забавянето но една германка така ме блъсна преди около месец отстрани че обра всички ламарини и си имах разправий със застрахователната компания но в крайна сметка всичко завърши благополучно. След ремонта ще споделя впечатления.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги здравейте!преди време бях писала в форума за проблеми с моята тигра по въпроса че гаснеше като е студена сега искам да си споделя проблема който е имала ако на някой може да му помогне .в крайна сметка се оказа че като са ми сменили стъпковото моторче не са ми почистили дроселовата клапа и целия проблем е идвал именно от там .ако мога да помогна на някой който има подобен проблем какъвто имах аз много ще се радвам :) лека вечер ако имате въпроси пишете :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване