Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
calibra_sv

съединител ц20не и ц20хе

Recommended Posts

еднакви ли за феродовите дискове. Питам защото от 6 дена имам хе-то и незнам дали са съвместими. Съединитела на не-то ми е почти нов и да знам дали да си купувам или ще стане и моя. Мерси предварително колеги.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Феродовият диск на C20NE e 214mm а на C20XE e 228mm попринцип става, но са на различен диаметър.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мх ясно ... Ще си купя нов за ХЕ-то едва ли е много пара. Един френд ми казва обаче че само да сменя диска било смях и да съм земал цял комплект а той си е цифра. Какво ще ме посаветваш ти?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Валео нещата ти излизат:

Феродов диск - 65лв.

Притискателен диско - 65л

Аксиален лагер - 20лв.

Или целият к-т е 150лв. чисто нов. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах то по евтино от на НЕ-то. Спомням си че дадох кам 290лв и 50 лв за работа. Мисля че много здраво са ме изклатили :( Днеска минах преглед, утре правя застраховка и я подкарвам колибата. За съединитела ще почака малко :( Мисля да пробвам даже сам да го сменя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закс е около 260лева феродо притискател лагер за лекия маховик. Аз пазарувах много неща и ми излезе 197лева от V&D auto. Съвсем без притеснение можеш да си купиш само феродо ако притискателя и лагера са ОК.

Редактирано от speedo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега ще го погледна тоя магазин за който ми каза. Идея си нямам дали е за смяна моя мисля че трябва парво да го реголирам че самия педел стърчи кам 7-8см на горе може и от това да се бъркам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Закс е около 260лева феродо притискател лагер за лекия маховик. Аз пазарувах много неща и ми излезе 197лева от V&D auto. Съвсем без притеснение можеш да си купиш само феродо ако притискателя и лагера са ОК.

Sachs e 220лв. чисто нов к-т. Естествено че може да смени само Феродовият.

мерси колега ще го погледна тоя магазин за който ми каза. Идея си нямам дали е за смяна моя мисля че трябва парво да го реголирам че самия педел стърчи кам 7-8см на горе може и от това да се бъркам.

Като го отреголираш да е наравно педала, няма да можеш или трудно ще сменяш скоростите. На 100% си за съединител.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мх и ще го видим. на Не-то ми трудно влизаха и после буксуваще а на тази сичко си влиза без грижи. се пак ще се глася за съединител. М колега като гледам си в час и да те питам нещо. Колата на бензин като я карам и ми играят оборотите , и над 3000 оборота като и дам и прекъсва. Утре ще ходя да я закачам , и все пак значи под кутията СФИ на плочката излиза маркуч и е отрязан а си мисля че трябва да отива някаде и че трябва да има стъпково? Може и да съм в голяма грешка :) не ги разбирам тия работи още :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под SFi то плочката предполагам имаш впредвид дросела, от него излизат два маркуча и отиват във капака на клапаните. А като си пред колата от дясно отдолу влиза един маркуч в SFi който отива до под всмукателя и влиза в стъпковият мотор на колата. Прекъсването над 3000 оборота не е свързано със стъпковото :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата се оправи. смених стъпковото. ужас каде са го наврели там отзад не е като на ц20не-то. На газ пак се оказа че някуж клапан дето си измисля колко газ да пусне че и комп има тази газова :( според мене 115-ката е железен мотор :Д

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване