Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
I'm King

Проблем с лака

Recommended Posts

Колеги някой от вас дали е имал проблеми с повдигането на лака..Дали може да се залепят лепенки върху тези участъци.Защото иначе бояджията ми иска цялостно боядисване на отделни елементи,Например врата или калник,така излиза много скъпо..Един вид петно да закрия с по-голямо петно :biggrin:.. По възможност утре ще кача снимки. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги някой от вас дали е имал проблеми с повдигането на лака..Дали може да се залепят лепенки върху тези участъци.Защото иначе бояджията ми иска цялостно боядисване на отделни елементи,Например врата или калник,така излиза много скъпо..Един вид петно да закрия с по-голямо петно :biggrin:.. По възможност утре ще кача снимки. :)

Сега е на мода карбоново фолио , с него не става ли ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено ще е яко карбонов калник хахахахах това в кръга на шегата.Хубавия карбон принципно е колкото 2 боядисвания на дадения елемент ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,освен да се боядиса даден елемент друг вариант няма.На мен предният капак ми е по същият начин ,обели се лака и е доста грозно.Карам си колата от аватара и също като теб съм се интересувал каква е цената на хубаво карбоново фолио.Имай предвид че за да стане нещо хубаво и с акъла си направено, трябва и някой други елементи да се направят и цената скача до небесата.На мен за предният капак и огледалата ми излиза цена от +/- 250лв.Говорим за хубаво фолио не за тез другите боклуци ,дето като пекне слънце и се размекне и почне да се свлича като парцал.Иначе можеш да си вземеш и за 50 лв фолио за даден елемент,но няма да стане нищо.Аз лично на пролет ще си боядисам капака и ще ми легне около 100лв,което по ме устройва.А за калник освен боя ,всеки друг вариант е цигания.За мен лично отпадат и лепенките и стикерите щото става пак същото.ПОЗДРАВИ.ПС Има хора който са по заможни,и за да стане всичко еднакво боядисват и елементи който нямат нужда от боя.Пример на мой комшия му одраха колата ауди а8 от предният калник ,до задната врата и поради факта да избегне разликата в боята се наложи да боядисат и задният калник :)

Редактирано от t_g_stoev

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване