Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
I'm King

Задни въздушни амортисьори

Recommended Posts

Колеги задните ми амортисьори подлежат на ремонт. С какво се надуват...обикновен въздух или с нещо друго.Казаха ми да ги сменя с маслени защото са били по-евтини,но ме интересува дали ще се промени возенето..Моля помогнете :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти харесва возенето не ги сменяй ,алтернативата е ...........

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно се надуват на компресор с въздух до 3 за пълна кола а когато е празна около 1 . Не става ясно от поста какво им има на твоите че са за смяна . Няма проблем да си сложиш обикновени маслени или газови. Возията ще стане малко по прибрана , изчезва клатенето като при лимузина , но колата става по стабилна. Доколкото знам нови въздушни има само оригинални на GM и цената на един е колкото да си купиш комплект 4 нови.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При пълна кола с пътници,отзад занася леко.Като карам имам чувството,че на завой задницата изостава :biggrin:

Редактирано от I'm King

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А преди това напомпваш ли ги защото ако не е нормално да се получава и като ги напомпиш колко време издържат? Провери си и тампоните на задния мост ккогато са уморени или скъсани се получава същия ефект .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз правих това упражнение малко след като взех комбито.Смених ги защото бяха изпуснали,а и възглавниците бяха спукани и не подлежат на ремонт.След търсене и установяване на цени за помпащи аморти от 180лв.единия си купих Билщайн от един сайт като уцелих промоция тогава,а относно возията не намирам разлика между обикновени и помпащи освен огромната цена на вторите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване