Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
cross

Ч.Р.Д на колегата vencity

Recommended Posts

Венци Ч.Р.Д .Здраве,щастие,късмет,любов,пари и всичко най-хубаво ти желая.НАЗДРАВЕ :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:th_up: Честит Рожден ден! :)) - жив и здрав най-вече , другото си идва след, това :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен и много здраве и късмет през новата година . Успешно да завършиш на 100% проекта с корсата и само безаварйни километри с нея .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ейй виде ма днесс, беши светлоо ,15 мин чесахме на паззаряя :wooow: -нищо не каза :blink: ейй прическа :angry: -чрд

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Венци! Жив и Здрав.. Много пари и любов ти желая .. друго не ти трябва :) имаш си го ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви !!! :beer: Страхотни пожелания нядявам се тази година да е по успешна за всички нас фенове на марката ! Тази година живот и здраве ще се видим с много от вас :) Честита нова година :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен Венци! Жив и здрав и само яки моменти с Корсата :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден, Венци! Жив и здрав да си и много хубави моменти с корсата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен! Здраве, късмет и много пари за всичко останало! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване