Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
cecko_pecko1

ЕГР клапан

Recommended Posts

колеги каде се намира този ЕГР клапан на ЕKОТЕK мотора 1.6 16v. прави ми мн гадно кофти мизерии като намалявам на скорост светла лампата чек енгине и колата започва да гасне

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С кодочетец ли установен проблем в него или по твоя преценка? Иначе самият EGR се намира тук на снимката:

IMG_5341.jpgIMG_5340.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега този проблем с гасненето го има и при мен

ще следя темата ако може да се разбере от каква е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ми по моя преценка и с това кадето сам го изчел точно на това отивам мерси мн колега :):P

Редактирано от cecko_pecko1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно на този мотор не е проблем да се четат грешките записани в компютъра в тази click-me.gif тема има описание как става това - Ако има проблем с него, то ще ти го покаже!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите!Проблемът ми е,4е на празен ход ми бчгат оборотите и в един момент изгасва.Пончкога светва 4ека,а пончкога не и работи в тези моменти като на 2-3 цилиндара.Ужас! Направих самодиагностика и ми излезе грешка 19 и 34,но за моч двигател Х14ХЕ бензин в тази таблица,дето е дал има други 4исла,например Р0340 или Р0200.Помогнете.6те съм ви благодарен.Румен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване