Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
oska

Кой с какво ще кара лятото 2009

Recommended Posts

колеги какво им харесвате на тези .ТОУО ПРОКСИС ,много са шумни на пътя все едно си като фражомелка,,поне мое мнение хубавата гума трябва да има канал в средата на протектора :flag_opel: доказано от много хора..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колеги какво им харесвате на тези .ТОУО ПРОКСИС ,много са шумни на пътя все едно си като фражомелка,,поне мое мнение хубавата гума трябва да има канал в средата на протектора :flag_opel: доказано от много хора..

тия на никито не са от шумните Т1S са. R-a верно понашумява ама как грипва само...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да споделя опита от 2 дни каране вече и 800 км. Наистина вдигат малко повече шум, но сцеплението, което създават е невероятно, така че поне аз не съжалявам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мислех, че са много шумни заради посоката и т.н., но откакто ги карам не мога да кажа такова нещо!!! Освен това стъпват здраво на пътя.

Засега съм доволен от избора си.

toyot1rif5.png

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези малките подрязвания на осрите ръбчета на грайфера където ги правят при последните версии доста намаляват шума.

Освен това това е една от малкото гуми които дори при грайфер 1-2мм пак имат грип на сухо.

Редактирано от simbon4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз съм сериозен в мнението си и ще го подкрепя със снимка.

dsc00009p.jpg

А аз значи съм супер екологичен - ходя почти само пеша! Да приложа ли снимка? :icon_biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама искаме хубава,знач на подметката отдолу да се вижда изхабеното :icon_mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване