Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Като гледам снимките, 5 пъти бих предпочел да продавам стара кола и да купувам нова, отколкото да мина през такива разпилявания.

Aз си наумих да го направя и го направих. :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос за климатика: Като се включи климатика и двете ли перки трябва да тръгнат? :confused:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
да

А да знаеш на кои степени се включват перките?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d1lar4e7o

аре качи сега някоя снимчица със сглобена астра с климатик,цъкния вътре вънка :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Pq1iOY_J.jpg

13160257.th.jpg

Ако нещо спецялно те интерисува питай

Редактирано от vanko22

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Pq1iOY_J.jpg

13160257.th.jpg

Ако нещо спецялно те интерисува питай

Мен ме интересува откъде си взема копче за климатика , че май имам нужда от смяна на мойто :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мен ме интересува откъде си взема копче за климатика , че май имам нужда от смяна на мойто :)

По моргите има доста смяната е голяма играчка.(цена около 20лв за двете варвят комплект понеже са едно цяло) Какво муе на твоето.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно е въпрос на вкус, но бих си сложил черно CD - всичко черно по таблото и накрая сребрист плеър... никак не се интегрира

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d1lar4e7o
Сигурно е въпрос на вкус, но бих си сложил черно CD - всичко черно по таблото и накрая сребрист плеър... никак не се интегрира

Айде това да му е проблема СД-то,важното е че си има климатик :kinggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако не си забелязал мойта е с сиво табо ане с черното!

65968649.th.jpg

Редактирано от vanko22

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега ако не си забелязал мойта е с сиво табо ане с черното!

65968649.th.jpg

Сиво е таблото, но барчето покрай ЦД-то е черно. Щом оригиналните ЦД/касетофони са черни значи и в Опел имат същата идея. Знам че има разни хора, разни идеали - някои предпочитат да подчертаят уредбата си, но се продават и цд-та с черни панели така че... Аз лично си сложих оригинален касетофон от астра - показва си имена на станции, изключва се автоматично и т.н. По-късно разбрах, че по-новите модели са с ЦД което също се интегрира и можеше да е по-добре, но в крайна сметка го ползвам основно за радио. Ако искам записи на нещо ще сложа FM трансмитер с сд карта. Като цяло на скъпо цд трябва постоянно да му криеш панела, което е страшно досадно. По-рано имах малко по-нова уредба и все слагах и махах панел - отврат.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"По моргите има доста смяната е голяма играчка.(цена около 20лв за двете варвят комплект понеже са едно цяло) Какво муе на твоето. "

Благодаря за информацията колега :) Действително си адски прав , голяма играчка беше днеска докато извадя копчето . Ами Първо мислех , че не ми включва климатика заради прекаснат захранваш кабел , този който захранва самия компресор , замерих тока , нямаше никой ... а тъкмо бях заредил климатика , предишния собственик като я купувах преди месец ми каза , че работи ... пробвах го там неработеше , но беше приемлив косур ... е после почна главоболие 2 пъти го зареждах ... първия път ми изпусна заради оплатненията на свръзките ... оправих ги ... и накрая взе и да не включва ... минеш през дупка , работи ,минеш пак през дупка, спира ... та проверих кабела ... накрая като ти четах поста ... се замислих дали не е от копчето ... ходих питах в магазин на Опел и ми казаха 122 лв за него и ... е да накрая днес разбрах че е от скапаното копче ... свалих го и го дадах на един приятел , който каза ,че е отстранил повредата и ся всичко си е на мястото и бачка ... минах една камара дупки и не изключи ... да са надяваме че няма да се налага да ходя по моргите из Варна за друго ... по отношение на труда който си хвърлил за твоя ... заслужава си ... др е с климатика ... а иначе за СД'то ... има ли значение какъв цвят е като ти върши работа и на самия теб ти харесва :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest d1lar4e7o
има ли значение какъв цвят е като ти върши работа и на самия теб ти харесва :)

Много точно го каза !!!! Защо трябва да се обсъжда това за СД тук,защо изобщо се обсъжда този въпрос.... !?!?!?!?!

Редактирано от d1lar4e7o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си търся такова преживяване отдавна съм планувал монтаж на климатик на моя Опел сега търся да си купя пълния пакет части.Ако някои продава климатик от Астра да пише

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам някой следи още тази тема обаче имам да кажа и аз 2 думи.

Това дето си снимал мисля че е самото захранване на климатика защото аз имам проблеми с него клеясало е яката и като го помръдна и тогава включва климатика.

Като го помръдна и цъка нещо и тръгва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,не ми стана ясно самата стойка ли се сменя или частта на двигателя където се захваща компресора,лапата еднаква ли е на моделите със и без компресор?

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване