Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
beos

Имаме гараж в форума

Recommended Posts

Пуснах Гараж във форума - горе в дясно над менюто за Новите мнения

Приятно ползване и пълнене с хубави и нови Опелчета! :opel_forever:

п.п Ако имате някакви забележки към него - пишете, ще видя какво мога да направя!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е стращно добра дано да е ефективна :bravoo:

само трябва да се попрведе малко

Редактирано от astra_16v_

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:opel_forever: паркирах се :icon_tongue:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:opel_forever: паркирах се :icon_tongue:

Аз също! :opel_forever:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооооуууу Браво , сега ще разцъкам . ..

П.С. Ще си имаме ли всеки който е моделирал своят гараж, бутончче към него в самият му визуален профил, при Л.С бутона и др ? /баси изразяването напраих, ма сега ставам . . ./

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

докато не е запълнен да вкарам и аз две коли

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Ще си имаме ли всеки който е моделирал своят гараж, бутончче към него в самият му визуален профил, при Л.С бутона и др ? /баси изразяването напраих, ма сега ставам . . ./

Ще го добавя .. още малко да го разуча и ще го сложа :) Симо само трябва да го направи, че оригиналният не е като за темата ни ...

Гледам, че вече има доста паркирали в гаража :) .. има много готини екстрички, които може да се добавят към модификации ..

ето примерът от мен:

http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php..._item&CID=1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз да паркирам ли ?

Направо с ръчната :icon_biggrin: Защо изобщо питаш?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за наема към кой да се обърна

обаче съм закъсал малко и ще трябва да ме изчака :tongue:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре много добре и аз паркирах. Копче ли трябва да се направи? Драсни два реда в скайп утре :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз да паркирам ли ?

Специално за теб - пускам още някоя друга марка .. за бивши собственици на Опел и все още настоящи фенове :flag_opel:

Превод - съвсем скоро ... извинявам се за забавянето - може малко да изглежда което има да се превежда, но не е така! Очаквам джокер "обади се на приятел" и скоро ще бъде на Български език Гаража!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е идеята! Обаче след като сме опел в опел форум нека да е само аз опел автомобили

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Супер е идеята! Обаче след като сме опел в опел форум нека да е само аз опел автомобили

...за бивши собственици на Опел и все още настоящи фенове :flag_opel:

Това мисля, че ти отговаря до някъде на въпросът/предложението ти ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами до някъде да ама в опел форума да се търкалят фордове, голфове, лади, жигули и други лично на мен не ми харесва

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ами до някъде да ама в опел форума да се търкалят фордове, голфове, лади, жигули и други лично на мен не ми харесва

първо ще бъдат нищожна част от форума(все пак фенове на лада няма да лазят тук като имат лада форум), а има фенове на марката които са изневерили по някакъв начин за малко и може да искат да се покажат, ние пък ако не се покажат няма и как да ги бъзикаме за неопел колите им... според мен не е лошо и други марки да има. Все пак трябва да сме малко толерантни.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един друг не Български форум в който участвам - имат тема Колите на потребителите - и там с няколко изречения си показват возилата .. без отделни теми за тях .. та там както беше казал един от старите им кокали - е модерно да не показваш Опел ...

и доста като гледам показват Пежо, Форд, Мерцедес, СААБ .. и други лачени колички ..

Лошо няма .. все пак няма да се втурнат от другите форуми да си слагат колите тук, нали ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направо Влязох с вратите в гаража ! Междо др колега ще яко да имаме ботонче и да влизат от профила в гаражите ни ,идеята е мн яка аз още несам го разучил но ще го оправя аи нали влязох с ератите :shocked: а като цяло идеята е мн добра и самия саит чесно мн ми харесва радвам се че има и такива хора които да ни радват че то вече не остана нищо в тая държава ! ОЩЕ ВЕДНЪЩ БРАВО BEOS

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей сега влизам да се къпя, да се разсъня от биричката която пих с жената и ако не ме е хванал мързела ще сложа бутонче за тези които са паркирали в гаража ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре много добре и аз паркирах. Копче ли трябва да се направи? Драсни два реда в скайп утре :)

Аз направо Влязох с вратите в гаража ! Междо др колега ще яко да имаме ботонче и да влизат от профила в гаражите ни ,идеята е мн яка аз още несам го разучил но ще го оправя аи нали влязох с ератите :shocked: а като цяло идеята е мн добра и самия саит чесно мн ми харесва радвам се че има и такива хора които да ни радват че то вече не остана нищо в тая държава ! ОЩЕ ВЕДНЪЩ БРАВО BEOS

Ей сега влизам да се къпя, да се разсъня от биричката която пих с жената и ако не ме е хванал мързела ще сложа бутонче за тези които са паркирали в гаража ;)

Имаме бутонче :devil-smiley-019:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво, браво-друго какво да кажа :clap:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря сега с кеф влизам в гаражите !!! аи отваряите капаците дее !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих някои подобрения на гаража - и промени на имена и включих нова модификация - Ремонти и части ..

Наименованията на Български ги смених че стояха малко неловко - пример: Astra F Караван та сега са Astra F Caravan .. и за другите модели съответните промени .. При добавянето бях забравил да добавя моделът Аскона и съответно Sve му бе трудно да паркира - проблема е отстранен!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

beos, поздравления! :respect:

Много готина идейка за Гаража - сега се паркирах :super:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flag_opel: Радвам се, че Ви харесва идеята - набира все по голяма популярност!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове