Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opelfena

КАТ ще спира автомобилите, които имат ксенонови фарове

Recommended Posts

Далеч съм против да забраняват ксенона, не мисля, че това е най-големия проблем.В цяла Европа само в Германия са забранени ксеноните и се пише акт 130 еуро, в никоя друга държава.Знам това от клиентите ми , тия който пътуват за Германия свалят ксенона.Иначе изчетох за това как всички ще си купим фарове ФК с лупи и всичко ще е 6.Голям смях, всеки който има такива фарове е видял ясния надпис и на тях и на сонарките , че не са за ксенон.Всеки е пооправял дупката на къси да влезе китайската лампа.И после Рено лагуна 2 си е с рефлектор и оригинален ксенон.И последно една снимка на китайска лампа Н7 за рефлекторен фар, но при нас не се внася много .

xenon-bulb-49050.jpg

При мен, на Сонари-те си влиза перфектно ксенончето и си свети също толкова добре. Апропо на каква е разликата с другите ксенон крушки?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От зад това черното трябва да спира отблясъците в рефлектор.Не виждам да е толкова голяма разликата, а тия са 2-пъти по-скъпи.Още нямам клиент да иска да плаща за такава в рефлекторен фар , но смятам да заявя и да видя каква разлика има.После ще сложа снимки.А и на сонара за астра Ф пише NO HID и зачеркната ксенонова лампа :tongue: .Предполагам Хела трябва да имат фарове за ксенон , но предполагам ще са с D2S/R там дали е за рефлектор или лупа.При нас в БГ китайската лампа идва универсал D2S/R.Иначе разликата в същите на хелла е, че с-а има същото потъмнение отзад.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване