Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
MANYAKA

Проблем с парното, радиаторчето

Recommended Posts

Здравейте.

Имаме опел кадет 1.7Д.

Проблема е с пукнат радиатор на парното.Сменят го в сервиза с ново вече два пъти но не вкарва топло в купето.Казват че проблема е защото радиятора който са намират е пластмасов а оргиналния е метален.

От тово ли е проблема наистена или има нещо друго за да не вкарва топло в купето.

Благодаря ви.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, сигурен ли си че е от радиатора (щом е сменян 2 пъти вече)? Може термостатът да е заминал. Загледай дали загрява бързо колата. А за пробата - нека ти сложат стария пробит метален радиатор и да го лепнат (епоксидна смола или нещо подобно - даже казват и с боза ставало) въпросът е да провериш дали наистина е от материалът. Според мен има и още нещо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е проверено колега.Термостата е сменен.

Колата загрява нормално,топлината стига до радиатора и до там,вътре в купето не духа.

А на студено си духа.

Майсторите казват че е от това че е пластмасов радиатора.

Редактирано от MANYAKA

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго решение е да си вземеш от някоя морга оригинал здрав и да си го монтираш.

П.П. провери си изходящия маркуч на радиаторчето дали е топъл,защото има вероятност да имаш откачено жило на някоя клапа.

Редактирано от titan22

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да ме прощаваш ама или аз съм много тъп или някой те взема за балък ! Я пусни някоя снимка на тоя ПЛАСТМАСОВ РАДИАТОР че за пръв път чувам за такова животно :wooow: :wooow: :wooow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване