Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
kasparovski

Въпрос относно сгъваеми огледала ?

Recommended Posts

Астрата ми е от най-високото ниво на стандартно оборудване COSMO, което включва разбира се и ел.регулируеми огледала. Означава ли това, че се сгъват автоматично? В книжката е записано, че бутона за регулиране трябва да е в позиция 0 и се натиска надолу, при което при мен не се получава нищо.

Как да разбера дали мога да си сгъвам огледалата автоматично?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет

Като е в позиция 0 го натисни надолу ( към прага на колата, а не навътре )и огледалата се прибират.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Аз също съм с Соsmo, но огледалата не се прибират?!?! Трябва ли се да се пипне нещо?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е голяма работа ти пък :) как си доволен ли си от количката ? Какви други екстри си добавил , с какъв двигател си ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти никакви екстри не съм добавял. Колата беше на склад и я взех на промоция, така че нямах голям избор. Иначе е 1.7 110 hp

Нямам големи впечатления, тъй като все още нямам и 1000 км., но определено ми харесва колицата

Редактирано от Rig

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее ти много скоро си я взел тогава , Много безаварийни километри колега :)))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вие платихте ли си пребирането на огледалата ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не се затварят :) правя това което сте писали по горе натискам 0 и надолy и нищо :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с огледата ме подразни , сега се изрових да погледна наистина какво съм поръчал и е описано в КОЗМО че има сгъваеми огледала. Следващия път като ходя за консумативи ще отворя тема за това ,че не ми трябва да но защо в договора пише че са включени като екстра :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те всички астри са с пребиращи се огледала. НО нито едно изпълнение не е с ел. пребиране ако не сте си го платили.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това ме успокои вече :) щото на мен неми е нужно тази екстра , не ми се налага никъде :) , но да в вкл в козмо и аз да я нямам , тогава кофти работа :) Мерси много колега тази вечер ще спя спокойно :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато е на нулата се натиска надолу към прага маята така става и е модификация,, актив,,

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване