Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Хамалогията е по-голяма от смяната на бензин-бензин, ако под инсталация на купето разбираш тая на плафона -няма да я преправяш,но при тебе липсва всякаква инсталация мотор-комп и комп-табло.Не,че е проблем да си я прекараш.Нямаш и бензинова помпа,но къв е проблема да си земеш направо резервар с помпа за моно примерно?

Скоростите дори да станат няма ти харесат щот са смятани за друг въртящ момент и оборотен диапазон -крайния резултат е един се чудеше що не му върви колата и накрая се оказа с дизелови скорости. Ма па скорости за моно са 50-100 лв.С две думи ламарината трее да има за тебе няква свръх-сантиментална стойност за да се впуснеш в подобна трансформация.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно значи по добре направо нова :)

купето ми харесва защото е в добро състояние и е изпълнение ЦД

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 2 думи ако ти е мерак и можеш да си го направиш сам или с помощ от приятел що не?Продаваш твоя мотор комплект със скоростите и даже може да си на печалба след като купиш бензинов.Трее ли да плащаш обаче за труд ще си вътре и то много -къде-къде ще ти е по-изгодно да бартеросаш твойта за бензинова или да я продадеш и да си купиш бензинова.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми тя там е идеята че аз ще си го сменя с компания.Но май ще е по огодно направо друга кола :) ще видим какво ще ми роди главата и ще пиша ако имам резолтати от трансплантация :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам, дали е възможно на Астра 1.7Д-56(p.s.) 91 год. немския двигател, да се сложи 1.7CDTI-125(p.s.) който се монтира в тези последните Астри в момента? Въпроса е чисто теоритичен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.Харесах си един Opel Astra 2.2 16V Coupe от Германия,но двигателя му е отказал.Наистина си струва количката,лъсната от всякъде 2001,та въпросът ми е от къде и за колко мога да си купя читав двигател,който да и пасне?

Благодаря предварително.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А каква е причината да откаже мотора?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой слагал ли е на Астра Г с кутия ф 17 С20Хе и дали ще издържи ако се кара нормално бе рацерски изпълнения по светофарите?Влиза ли в кожуха на Ф17 ,касетата на ф18 или ф20 защото мисля,че този вариянт е добър да не махам лагер-помпата за да слагам жило и да влизам в сериал с лапите на мотора.Ще съм благодарен на някой ,който се е збласкавал вече с този проблем да сподели

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Оги, той беше го правил. Само не съм сигурен каква кутия беше ползвал.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четох му темата.Сложил е кутия от Деу Нубира ,но питам дали някой е пробвал този вариант с Ф17 ката :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростната кутия Ф17, ако не се лъжа е за малкия блок, виждал съм я на Х16ХЕL...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да моя мотор беше такъв Х16ХЕL...Но следва трансплантация на С20хе.Свалил съм стария мотор и събирам инфо .По принцип имам и ф16 и ф 20,но искам да запазя трите оргинални лапи и тампони поне на кутията,а с слагането на Ф20 това е неосъществимо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане, търси си за Ф16-20 лапи и слагай Ф16-20... Кутията Ф17 е за малкия блок...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.. Имам такъв простичък въпрос ...имам вектра б 2000 16В 136 к.к.. и сега мисля че прецаках двигателя и обмислям да закупя двигател от Опел Астра ГСИ Доч 16В 150 к. к та въпроса ми е дали ще пасне на моята и дали ще стане нещо та да влагам някакви средства или да поправям екотека ?????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами той не ти е много простичък въпросът.Той двигателят,сигурно ще пасне на скоростите,но после трябва да се справиш със съединител,хидравлика,окачване на мотора,компютър,инсталация,климатик и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване