Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Zdravchev

Идеи за боядисване част от жабката

Recommended Posts

значи искам да боядисам конзолата и долната част на жабката на кадета за да може цялото табло да стане в черно.Притеснява ме обаче , че корите на вратите са в сиво и да не стане цигания..Ако има някой боядисвал би ли си дал мнението.Благодаря предварително :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, цигания няма да стане. Черното и сивото си пасват като цветове. Дори мисля че черното ще вдъхне малко свежест. Един съвет от мен за боята - за съжаление по трайните и здрави бои разяждат пластмасата, а тези които стават за нея не държат и лесно се белят и надраскват. Та мисълта ми беше - потърси хубава боя, която да ти свърши работа. Може да пробваш прахово боядисване, но е скъпичко... Кажи като понапреднеш. Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за помоща като го направя ще сложа пик... ма няма да е теза дни,че ми се отвори 1 работа.. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега няма да стане цигания,моите бяха бежеви и не ми харесваше как стои черното CD и ги боядисах черни преди седмица като си сглобявах колата. Целия интериор на колата е бежев. ако желаеш утре мога да направя няколко снимки и да ги постна да видиш как се е получило.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване