Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
kasparovski

Въпроси относно лети джанти

Recommended Posts

Мисля да си "обуя" Астричката за зимата с нови лети джанти и зимни гуми. Въпросът е, че PCDto ми е 115, а си харесах джанти от МЕргел със 114,3. Спред момчето от щанда им на панаира това не е проблем, според други е - болтовете ще са под напрежение.

Иначе цената е супер - 190лв/джанта, за модели струващи към 250лв.

Моля ви за бръз отговор, защото панаира свършваааа - 114,3 проблем или не?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за 20 годишният ми опел бих взел джанти с подобна разлика, но единствената причина ще е ако излязат на оферта и нямам възможност да си позволя други (което ми се е случвало, бтв ;D )

Aко имах финансите да си позволя нов автомобил и нови джанти, никога не бих си купил несъответстващи като размер.

Питай го тва момче, теоретично ако скъсаш болт или ако колата тресе готов ли е да ти покрие разходите за ремонта или да ти върне парите за джантите :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих заложил на оригинални GM джанти за зимата хем здрави хем на добра цена. За тези пари ще са някои жълта марка и ще са я меки или крехки - не си заслужава риска с неточен размер.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

willy, имаш предвид секционните стоманени джанти на Опел ли? Иначе предложените джанти са немски, но като цяло ме отказахте. Ще търся лети със 115 PCD. Кофтито е, че няма много избор там...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж това мнение на колега който е бил пред такъв избор click-me.gif А ЦЕНАТА и е повече от перфектна :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dotz-wheels.co.uk/about/configurator

Вече има 9 модела джанти

http://www.dotzmag.com/AlcarKonfigurator/a...fk6r&lng=en

Редактирано от Foz

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да де сайт нещо да си избера някакви джанти като на ОПЦ-то от някаде ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегi продавам такива джанти от opel gtc j модел с гумите цената е 850лева ако си съгласен пращам снимки веднага джантите не са криви гумите са bridgestone potenza s001 na 3000km

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги намерих един немски сайт за джанти има много за нашите астри :)http://www.reifen.com/de/RimAL/ListVehicle...h-1686ccm/33189

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега , има доста джанти но бих желал някаде да ги видя първо на живо или поне реална снимка на астрата с някоя от тези джанти :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да съберем пари да ти купим билет до Германия ли ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом си се навил нека събери ;) имах предвид някаде в бг къде мога да отида да ги видя :))

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така след дълго търсене най накрая си купих джанти ето и малко снимки :)

IMAG0206.jpg

IMAG0209.jpg

IMAG0208.jpg

IMAG0213.jpg

IMAG0218.jpg

IMAG0215.jpg

много и се кефя с тези джанти

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега ти какво направи не си ли намери още 17-ки :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми не съм още , вече ще търся като дойде време да сменяме гумите и тогава ще гледам за нови джанти :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване