Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
cecko_pecko1

няма нинакво парно :X

Recommended Posts

здавеите на сички нов съм в форума и много се извинявам ако не пиша на правилното място значи проблема ми е следния нямам никакво парно на тиграта не дуxа топло от какво може да е проблема :X марси предварително :)

Редактирано от cecko_pecko1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятна причина е повреден термостат. Всъщност ако караш достатъчно дълго време би трябвало да почне леко да духа топло. Просто не загрява толкова бързо колкото би трябвало, защото не затваря големия кръг.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за термостата преди време и на мен така ми се случи на корсата смених го и готово и не беше скъп, виж все пак колата дали загрява до ~90 градуса или стрелката си седи почти без да отлепи,ако не отлепя сменявай и си свиркай но ако загрява нормално може да е радиаторчето на парното случва се да се запушват.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или е термостат или както ти каза колегата по горе - радиаторчето за парното. То е на малко кофти място, но мога да ти помогна с схема за него къде се намира и как се сменя

поздрави и пиши какво е станало :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата си загрява и то както си трябва до 90 градуса ако може една сxема колеега да дадеш да го сваля това радиаторче ,колата студена загрята се едно и сащо дуxа няма никаква разлика казаxа ми че има вазможност жилото да е скасано на копчето кадето определя топло и студено :x

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а и още едно малко вапросче каде стои датчика за перката на радитора като загрее да се вклучва сама ??

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колата си загрява и то както си трябва до 90 градуса ако може една сxема колеега да дадеш да го сваля това радиаторче ,колата студена загрята се едно и сащо дуxа няма никаква разлика казаxа ми че има вазможност жилото да е скасано на копчето кадето определя топло и студено :x

Ето ти темата:

Схема за радиатора

Дано съм ти помогнал ако е радиаторчето

П.С. това е схема на радиаторче за кола, която е без климатик. Не знам заради климатика, да не е друг проблема...

Редактирано от bborisov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант вакумния клапан на входящия маркуч да не работи или съчмата на врътката.провери ги.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега не знам от кога имаш колата но ако е от скоро

може да са ти изолирали радиатора за парното :th_up: провери и този вариант

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е па от скоро я имам некаде около месец :) а има ли общо климатика с парното защото ми липсва радиатора на климатика ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има, опела с климатик има клапан , той е от вън, на входа на казанчето на парното.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е каде се намриа този клапан а ако може някои и снимки да даде ще сам му мн благодарен :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправих си парно то беше спукано радиаторчето и затапено цял ден свалякс таблото :X мн е кофти но си го оправих благорадаря на сички за помоща:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване