Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
palavnik_84

Въпросче за Ц20ХЕ + турбо

Recommended Posts

Здравейте колеги . От няколко дена ми се върти една муха в главата и реших да се допитам до Вас . Имам GSI с присадено на скоро читаво ХЕ , а един приятел има оригинално турбо с колектор от LET и няма какво да го прави :huh: Та дали ако го сложа и някак си го измисля да надува по-малко , примерно 0.5 - 0.7 максимум БЕЗ да пипам НИЩО друго ... ??? :unsure: Дали ще ма ефект и дали ще скапя нещо по мотора ?? Мотора е с motronik 2.5 , згастен е малко (незнам колко) и е с лекия маховик (заводския) .Лагерите и сегментите са нови . Нищо друго не е пипано по него ...

Благодаря предварително за помоща :)

Редактирано от palavnik_84

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте колеги . От няколко дена ми се върти една муха в главата и реших да се допитам до Вас . Имам GSI с присадено на скоро читаво ХЕ , а един приятел има оригинално турбо с колектор от LET и няма какво да го прави :huh: Та дали ако го сложа и някак си го измисля да надува по-малко , примерно 0.5 - 0.7 максимум БЕЗ да пипам НИЩО друго ... ??? :unsure: Дали ще ма ефект и дали ще скапя нещо по мотора ?? Мотора е с motronik 2.5 , згастен е малко (незнам колко) и е с лекия маховик (заводския) .Лагерите и сегментите са нови . Нищо друго не е пипано по него ...

Благодаря предварително за помоща :)

За 0.5 - 0.7 бара трябва поне биелите да смениш с ковани :)

до 0.4 мисля, че няма да имаш проблем ако си сток ( така съм чел из други форуми, не съм пробвал никога ), но изчакай и някой по-компетентен да пише :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом е сгъстен задължително трябва да го разредиш

то дори без да е сгъстен си е задължително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не трябва да се сменят биелите - на LET(който работи на 0.6бара) и XE са еднакви.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване