Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
hamann

Смаяна на сп.апарати Астра Ф ГСИ

Recommended Posts

Имам астра ГСИ вече с ХЕ мотор и искам да сложа по големи спирачки.Интересува ме от кои коли става.Примерно Вектра Б,Омега Би тн.Захващането на апаратите съвпадли с това на мойте.Аз съм с дискове 256мм.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук има писано по темата click-me.gif продават се и готови комплекти за ъпгрейд ,както и само по големи размери дискове 288мм например разпробити на 4Х100мм от тунинг фирми ,но са цифра. Разгледай темата и ако има нещо неясно питай.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тук има писано по темата click-me.gif продават се и готови комплекти за ъпгрейд ,както и само по големи размери дискове 288мм например разпробити на 4Х100мм от тунинг фирми ,но са цифра. Разгледай темата и ако има нещо неясно питай.

Да.тазитема я четох.За дисковете ясно.Но ме интересува сп.апарати захващането 1към1 ли е с това на мойта астра Примерно от: Опел Омега 2.5тдс 96г Опел Вектра Б X20DTH 99г. Опел Вектра B 2.5 V6 Вектра Б 2.2екотек 2000г. Питането ми е апаратите от кои коли пасват без преправяне.И дали ще опират в 15ц.джанта ето тук интересни неща по темата http://www.v-tuning.com/GM%20284%20V6%20Brakes.htm

Редактирано от hamann

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На комбито съм със апарати от Вектра Б 2.0 16V фейслифтова (2000 edition) които са еднакви с тези на 2.5 V6 zза дискове 288мм стават без никакво преправяне. На хечбека са от калибра турбо /омега за 284 мм дискове също стават без преправяне. Опират на повечето джанти с ЕТ по голямо от 37 но някои модели като тигровите правят изключение и не опират .Трябва да се пробва. Например зимните ми гуми са на железни 15 ки с ET43 и не опират на апаратите , а "вентилаторите" опират

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен зимните джанти са ми вентилатори ако сложа фланци 5 или 10мм дали ще опират.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се пробва .но с 20мм със сигурност няма да опират :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване