Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
kenjal921

Машина за кола

Recommended Posts

Здравейте. Може ли някой съвет как да направя машина за кока кола (за кутийки 330мл) до ръчната спирачка на астра 1997 защото не се сещам как ще е най добре и особенно как да я направя да охлажда кутийките

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да ти прилича на форум за безалкохолни напитки... Ако имаш климатик, жабката ти е хладилна и охлажда, изпразваш я от всевъзможни боклуци изчистваш я и имаш хладилна жабка...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква машина какви работи бе човек, я земи се обоснови малко, кви бръмбари ти се въртят из главата...че така както си пуснал темата и особено въпроса който си задал е... :rotfl: .....каква машина кола ли ще произвеждаш...ше я охлаждаш ли???... какво имаш впредвид под МАШИНА ???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Каква машина какви работи бе човек, я земи се обоснови малко, кви бръмбари ти се въртят из главата...че така както си пуснал темата и особено въпроса който си задал е... :rotfl: .....каква машина кола ли ще произвеждаш...ше я охлаждаш ли???... какво имаш впредвид под МАШИНА ???

колегата тьрси поле за изява интересно ми е като стане машината за кола дали ще има тема за машина за пуканки Мойто мнение е; малко по сериозно и без излишен спам темата направи си сам сама по себе си е доста полезна няма нужда от подобни теми

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква кола е момче, само :pepsi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти дам идея как да си направиш BBQ под капака.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той сигурно си има такова вече :mhihi: За това му трябва нещо охладено за пиене :) ... ако и една хлебопекарна има в багажника, е готов за път !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Одавна не бях се смял така колега! :icon_lol: Сега сериозно,ако наистина имаш някви идеи сподели ги може да стане интересно за всички! :flag_opel:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кифтета, мифтета, кебапчета, женички, тирамисууу, кормя ги кат риби, пълня ги кат агнета... кафе им правя, ама истинско кафеее не леблебия...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички ме шашнаха ама идеята с климатика е неосъществима щото имам само старомодното парно. навремето го гледах това за машината с кола в пич оправи ми колата и много ми допадна обаче пуканки, барбекю и т.н направо се скъсах от смях

Редактирано от kenjal921

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе скара може се направи не е проблем в багажника! :biggrin: имам преубразовател от 12 на 220в не е проблем за барбекюто само трябва ми измисля вентилация! :devil-smiley-019:

Редактирано от sex_niki

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кифтета, мифтета, кебапчета, женички, тирамисууу, кормя ги кат риби, пълня ги кат агнета... кафе им правя, ама истинско кафеее не леблебия...

ученичкиии, 18 годишниии, 45 килограмаааа, поря ги с любовната писалкааа хахаха, човече, твойто мнение е едно от най-смислените в тая тема :biggrin:

Абе скара може се направи не е проблем в багажника! :biggrin: имам преубразовател от 12 на 220в не е проблем за барбекюто само трябва ми измисля вентилация! :devil-smiley-019:

На багажника ОТГОРЕ ! В спряло положение скара, в движение спойлер :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това няма ли да ти свърши работа ?

click-me.gif

Комбинираш го с нещо от тези click-me.gif , което може да събере въпросният мини хладилник и си готов!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Това няма ли да ти свърши работа ?

click-me.gif

Комбинираш го с нещо от тези click-me.gif , което може да събере въпросният мини хладилник и си готов!

Най-правилният вариант.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята наистина е много добра но тъй като астрата ми е без такива екстри като USB и подобни затова се чудех как да си напрвя собственоръчно имам една две идеи но все пак благодаря за идеята:) ще помисля за някакво радио с USB или някак да му сменя накрайника с такъв за запалка :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продават се разклонители за запалка с USB изход за зареждане на телефон примерно. Струват около 6-7 лева, лично аз имам такова, от Метро съм го взимал, но ги има и на други места. Представлява е това нещо.

OTHCARLIGHTER13USB_680x680.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове намерих клипа в който съм я видял идеята за колата :) ето и линка http://vbox7.com/play:a9e16f03&al=2&vid=2720781 към края е чак някаде към 17 минута но все пак ако някой му хрумне идея как да го напрява с охлаждане моля ви пишете щото там е проблема :) ще се радвам ако се сетите за нещо което да ми помогне :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаш толкова място между седалките :biggrin: иначе за нещо подобно на това ти трябва направо да си тапицираш една хладилна чанта :naughty: и ще имаш поне дузина кутийки :mhihi: да се получи нещо такова click-me.gif

Намерих ти една на оферта :)click-me.gif по-добро от това едва ли ще намериш!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване