Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравейте искам да питам нещо което се мотаия от ниаколко дни с него но ниямя кой да ми помогне :unsure: искам да сменя двигателия на Опел Астра C18 сьс двигател от Опел Вектра C20 интересува ме като смения двигателиа триабва ли да прехварлиа циялата иснталациа от Вектрата на Астрата или може да прехварлия инсталкацияата коиято е от страна на компиутера а другата да не я прехварлиям и как може да се случи това :unsure: дано да може ниякои да ми помогне :unsure: Благодария предварително :huh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сменяш само от мотора до компа но има едни буксички до компа ако несъвпаднат се режат и по цветове вържеш иначе няма да работят уредите на таблото и няма да тръгне бензшновата помпато.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменяш на първо място учителя по български език и литература , а ако вече сте се разделили "по-живо , по-здраво" с него/нея , намираш го и го пребиваш.

След тази "интервенция" , колата ти започва "мноо да оди".

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване