Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
vencislavcho

моторно масло GM

Recommended Posts

:wave: :wave: :wave: искам да попитам добре ли е да налея на астра 1.4i моторно масло GM 10-40 мисля че това е наи доброто масло за опел :th_up: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-доброто масло за двигател е качественото. Било то ГМ, МГ или каквото и да е там. Вискозитета е точен, но просто внимавай да не попаднеш на ментак.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като си го вземеш от официалния дилър на опел, който е най-близо до теб.

Все пак това масло го сипват на гаранционите коли.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо се убарках вече наи близкия магазин на опел е варна.Кажете тогава какво масло да зема на астрата да е хубаво мерси

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Като си го вземеш от официалния дилър на опел, който е най-близо до теб.

Все пак това масло го сипват на гаранционите коли.

Това че го сипват на гаранционни коли не е никаква гаранция. И моята докато беше гаранционна я карах с ГМ с гръцки надписи (маслото уж се правело в завода в Унгария) и сега като минах на Мобил все едно не е моята кола. Колега, намери си просто познат или някой, който гарантира за маслото и да ти даде читаво. Моят съвет е да не взимаш просто ей така ако нямаш някъде връзки. Успех! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахтии :wall: :wall: :wall: днес мислех да купя масло ама сега съвсем се обърках.Трябва да сменя маслото Пффффффф.Ще отида в магазин за масла и каквото ми препоръчат това ще е :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм се насочил към това,но съм 50/50,като чета за гръцкото менте.А и кат се има предвид цената му,която е доста ниска трябва да се внимава.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Азз мисля да зема някакво каквото ми препоръчат в магазина и това е но парво ще видя за лики моли на каква цена е и ше зема някакво щото се каня днес да го сменя

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лики моли не е от най-евтините масла.Препоръчвам ти Yacco,ако искаш ми пиши лично съобщение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лики моли не е от най-евтините масла.Препоръчвам ти Yacco,ако искаш ми пиши лично съобщение.

ти ли продаваш такова масло и колко пари искаш за 5 л ме на скупе venci12346

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 тигърчета ли имаш, че ти трябват 5 литра?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от както имам колата я карам на GM. В началото вземах от това с гръцките надписи, но не бях очерован. Вече вземам от една варненска фирма. Там на етикета всичко си е на английски и нямам оплаквания от маслото. Ако те интересува пиши на лично и ще ти дам контакти (пращат в цялата страна, така че няма значение от къде си).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
2 тигърчета ли имаш, че ти трябват 5 литра?

Ако е масларник ще му трябват и повече от 5 литра за 10 000км пробег :mhihi: Особено ако е тигра 1.6 те са си заводски родени масларници.

Карал съм и с ГМ и с Мобил честно казано разлика ненамирам .Май разликата е само в цената и чисто психологическа в главата на хората. Лики молито което е с молибден сиво на цвят си е поне оригинално немско и също е много добро и няма да сгрешиш ако заложиш на него. За маслото на МОБИЛ има хиляда ментета и при него ако не го взимаш от сигурно място вероятността да удариш на менте е много голяма.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука във Варна имаше един склад дето малко изгоря.Та в този склад продаваха GM туба с масло за около 23,24лв.Много трудно можеше да се различи от оригиналното.

Аз карам с fuchs и съм изключително доволен.Мога да помогна да се сдобиеш с такова масло на добра цена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Motul e masloto druga marka nqma .................

Кирилица му е майката !!!!!!!

Редактирано от Манолов

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GM преди 3 години и сегашното нямат общо май, последното го махнах на 2000км пушех като трабант и тракаха повдигачите като никога - не не става. За много евтино масло и за кола която не ви пука много за мотора - да не е плачевно и е евтино.

Мотул 15W50 6100 доволен съм от него но е скъпо, сега сложих Unil 10W40 и мисля че това ще е маслото за в бъдеще първите км с него са много обнадеждаващи!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

За кое точно масло GM пишеш и откъде си го купил? 5W30, 10W40 или 15W40?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега,

За кое точно масло GM пишеш и откъде си го купил? 5W30, 10W40 или 15W40?

10W40 от където трябва :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен също ме съмнява вече GM 10W40 маслото. Но не съм имал такива симптоми при последната смяна в GA.

Онзи ден един колега спомена, че си купил масло Lemforder 10W40, което му е излязло около 30лв/5л. Какво ли ще да е вътре?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Мен също ме съмнява вече GM 10W40 маслото. Но не съм имал такива симптоми при последната смяна в GA.

Онзи ден един колега спомена, че си купил масло Lemforder 10W40, което му е излязло около 30лв/5л. Какво ли ще да е вътре?

пф туй съвсем тънкаж... НИКОГА нема го сипя!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз налях онзи ден ВАЛВОЛИН макс лайф 10-40 4 литра на около 60 лв беше че сменях доста неща. някой кара ли с него и какво ви е мнението

Редактирано от C_18_XEL

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица налях на Вектрата GM 10W40 и за изминатите до момента към 600км. съм много доволен. преди това карах с Q8, от него също съм доволен.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване