Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
SStefanov

Помогнете, спешно е

Recommended Posts

Момчета, прецаках на един приятел колата и трябва да му намеря нова, а по моргите не излиза нищо.. засега варианта е оригинална част, но тя струва доста. Случайно някой да има такава тръба, резервна или от блъсната кола? Тръбата излиза от въздушния филтър, минава под двигатела и отива към дроселовата клапа. Модела на колата е Тигра 1,4 1995 година, на газ. Намерих една такава, но беше с някакъв глух резервоар по средата, а такава се оказа, че не става.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето един линк на на колега от форума който се занимава с части втора употреба момчето е от Варна и ако може ще ти помогне http://www.opelclub-bg.net/forum/index.php?showtopic=10196 :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега незнам дали си си намерил въпросната тръба,но и да я намериш трябва в сервиз да ти я сменят,защото и аз имам същата кола и аз сменях същата тръба и няма да ти кажа до каква степен се разглоби мотора за да се сложи новата.Маха се смукателя горен и долен динамото се отпуска за да слезе надолу и чак тогава излиза защото тя не е с правилна форма и е извита по двигателя отзад.Ако си направил тази гимнастика пиши как я смени.

Поздрави Данчо..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване