Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ,

И АЗ РЕШИХ ДА СЕ ВКЛЮЧА ВЪВ ФОРУМА С ЕДНА ТЕМИЧКА.......

ИМАМ ОФ А 2,5 TDS НО МИ ПОПАДНА ЕДНА ОФ В 3,2 БЕНЗИН С АВТОМАТИЧНА КУТИЯ И ДЕСЕН ВОЛАН, ЧЕ НА ВЪПРОСА - КАКЪВ ДИЗЕЛОВ МОТОР МОГА ДА СЛОЖА КЪМ АВТ. КУТИЯ НА ПО НОВАТА ФРОНТЕРА И АКО НЕ МОЖЕ МОГА ЛИ ДА ПРЕХВЪРЛЯ В КОША НА НОВАТА ДВИГАТЕЛЯ С КУТИЯТА ОТ СТАРАТА. ДАЛИ КАРДАНА ОТ МОЯТА ЩЕ СТАНЕ НА НОВАТА. ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАРЯ НА ОТГОВОРИТЕ ВИ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2.2 dti е най разпространения дизелов агрегат за фронтера В има и автоматици.Кардана със сигурност не става на В-то няма висящ лагер и е изработен от алуминии с по -- голям диаметър.В-то е тъпкано с електроника помисли си дали си заслужава.Само стенда на помпата в читав сервиз е 300 лева и това всичко трябва да се мести.

Редактирано от falkongp

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че и на двата модела междуосовото разстояние е едно и също. Промяната е само във външния вид - брони, калници, врати, колонки на нупето и т.н. Смятам, че смяната може да стане но с двг., скоростна с раздатъчна кутия и кардан от старата на новата. Не знам защо ще правиш това упражнение, като 3,2л. двг. е същия като твоя само, че с едно бутало повече. И двата двг. са VM - италиански. Объни само дирекцията и си ти. Успех!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване