Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
bili4652

Канал който е свободно достъпен

Recommended Posts

Някой знае ли къде в Добрич има канал(с изключение на обръщалото на тролеите в Балик ) на който да мога да си огледам колата без да се налага да ходя на сервиз. За дребни неща не си струва да давам пари на майстори като мога аз да си ги отстраня.

Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами до казанитеза ракия, до строителния и облеклото. там имаше една метална рампа, направена на канал. ако ти е удобно на лично ще ти обясня то4но каде е. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да го обясниш и тук ако искаш, може и на някой друг да му потрябва. Или ако искаш пиши ми на лично :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами намира се малко след кръстовището на режията. уличката в дясно, карасх само напред докато стигнееш един зажои наляво асвалтиран . там от дясно има един 4ерен път, и то е там на около 20 30 40 метра някаде е , то е метална рампа под наклон.

Редактирано от dobri4kiq19

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уличката дето отива към задния портал на механизаци ли става вапрос малко след кръстовището ? Там на ъгала в началото имаше нещо като база за семена?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да да то4но за нея става вапрос . факти4ески мисля 4е в края на улицата имаше един портал зелен, и има един завои наляво които отива към казаните , и срещу него е 4ерния път

Редактирано от dobri4kiq19

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерех го но много е нисък аз съм почти 2 м човек ще пробвам да си свърша работата но ако има и на др. място и малко по дълбок ще е още по добре :th_up::biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше още един на червената пъст, тои далбокичак , но последно като ходих там, голяма мизерия беше. ако искаш мога да ти кажа каде е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходех в него район до един паркинг на ул. Суха река но бяха го запушели. Все пак кажи къде е точно да се надявам да не толкова мизерен като на обръщалото в балик.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други предложения за канал? Този на дапа на автобусите(след автото към Бряст) дали ще ми разрешат да го ползвам?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАНАЛ ЗА СВОБОДНО ПОЛЗВАНЕ ИМА И В КВ.ДОБРОТИЦА (ВАРНЕНСКА).

ПРЕДИ ДА ИЗЛЕЗЕТЕ НА БУЛЕВАРДА ОТ ЛЯВО ИМА МАГАЗИНИ ПОД БЛОКА А ОТ ДЯСНО БЕШЕ АВТОМИВКА И ПЛАТЕН ПАРКИНГ ТАМ ИМА КАНАЛ И МОЖЕ ДА СЕ ПОЛЗВА Е МАЛКО Е МРЪСЕН АМА СТАВА.ТОЧНО СРЕЩУ НЕГО СЕ ПАДА ДОБРИЧКИ ПАНАИР

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване