Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
nik_ms

Трети Национален Опел Събор 2-3 Юли 2011

Recommended Posts

Здравейте, колеги

Наближава и Третия Национален Събор, който ще се проведе на 2ри и 3ти Юли 2011гг. на писта Дракон (с.Калояново-Пловдивско). Нека в тази тема, всеки който смята да идва да пише за да може да се разберем за броя на стикерите, пътуването и тн.

Аз съм там с колата и за двата дни и мисля да съм там до 10:00 когато е Откриването на Събора.

Поздрави

Моля всички сериозни да се разпишат в темата, защото аз ще се заема с получаването на стикерите за Варна и ще ми трябва точна бройка.

ЕТО ПЛАН - ОРГАНИЗАЦИЯТА ЗА ТРЪГВАНЕ И ПЪТУВАНЕ:

Така... Срещата е от 4-4:15 на 02.07.11г. на Лукойл-а посока Аспарухов мост. Групата тръгва точно в 4:30. Кой дошъл, дошъл, който не е ще догонва посока Бургас.

З

асега имаме уговорка в Бургас , след което аз съм говорил със Сливенчани да ни чакат и да пътуваме заедно . Те пък от своя страна са се разбрали с Старозагорци и така колоната потегля към писта Дракон , с.Калояново .

П.С. Идеята е по пътя да има само коли с марка ОПЕЛ . Ще Ви чакаме в 4:15 на ЛУкойл-а . .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на линия с колата ествествено.. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники ,стикер и за мен брат . По повод на събора мисля ,че трябва да Ви споделя маршрута по който мислим да пътуваме от Варна . Тази година Варненската секта сме решили да минем през Бургас та до към Пловдив.

За час на потегляне ,все още не сме решили. Предполагам сборен пункт ще е Лукойл преди аспарухов мост .

П.С. Толкова за сега . . .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Бургас ще ви чакам :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jelqzkov , брат за сега сме решили да тръгнем от Варна в 4:30 сутринта от Лукойл-а на изхода на магистралата посока Бургас . Ще се чуем и ще се доразберем .

Всички, които не са заявили стикери ,моля да го направят по-скоро, защото тия дни ще трябва да поръчаме .

За сега сме

Nik_ms

IVO

Firestorm

Willy

Chosta

Ivo-Lasia

Sve_Savov и още двама .

Така ,че засега сме девет.

Редактирано от IVO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тая година ще се включа директно от пловдив :wave: кога ще се поръчват стикерите :dontknow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники,пиши и за мен едно стикерче.Аз ще присъствам само в неделя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги стикерите за събор 2011 са вече факт ,довечера ще ги поръчаме .

Цена 4лв. за комплект два стикера ( само така се продават )

Всички които са си поръчали ще бъдат осведомени след като пристигнат стикерите и вече е по ваша преценка дали ще си ги получите по-рано или на датата на потегляне .

Останалите ,които не са изявили желание - имате време до довечера . . .

Поздрави

Редактирано от IVO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
IVO късно ли се включвам за стикерите :blush: михлих да не идвам поради финансови причини но уви :biggrin: намерих пари и може да ме пишете и мен :one:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
IVO късно ли се включвам за стикерите :blush: михлих да не идвам поради финансови причини но уви :biggrin: намерих пари и може да ме пишете и мен :one:

Братле ,късно е вече стикерите са тук . . .

П.С. Всички , които са ми заявили стикери в неделя на опел срещата могат да дойдат и да си ги получат.

Цена на стикер 4лв.

Редактирано от IVO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАК СТЕ МАНЯЧЕТА, Върви ли организацията за пътуването :wave:

Бива вече да се заковът Място и Час на Изчакване, час на тръгване, Маршрут на групата и т.н.т.

Не остана време , скоро ще се пътува ! ! ! ПРавя темата важна, нека някой от Вас напише точните уговорки КЪМ момента и ще ги кача в първото мнение за да може никой да не пропусне да прочете ако провери за инфо в тази темичка!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така... Срещата е от 4-4:15 на 02.07.11г. на Лукойл-а посока Аспарухов мост. Групата тръгва точно в 4:30. Кой дошъл, дошъл, който не е ще догонва посока Бургас.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така колеги всичко ,което е написал FIRE е точно така , засега имаме уговорка в Бургас , след което аз съм говорил със Сливенчани да ни чакат и да пътуваме заедно . Те пък от своя страна са се разбрали с Старозагорци и така колоната потегля към писта Дракон , с.Калояново .

П.С. Идеята е по пътя да има само коли с марка ОПЕЛ . Ще Ви чакам в 4:15 на ЛУкойл-а . . .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на тези които ще ходят и безаварийно до Калояново.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.