Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Stasa

Каква бира пиете?

Recommended Posts

Вече е лято и е горещо ,консумацията на бира е голяма та ми е много интересно, кой каква бира пие :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пием бира :biggrin: , а едни други работи :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туборг и Шуменско :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквато дойде,но много рядко.Повечко съм на безалкохолни и на кафета,че няма ден в който да не сядам зад волана,дали ще ходя на работа с колата или ей така някъде на разходка през почивните дни :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не пием бира :biggrin: , а едни други работи :th_up:

Работата тука май е сериозна :)

Както каза колегата по-нагоре, пием всякаква, стига да е добре охладена. Пък и водата във Варна не става за пиене.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Придържам се към тая бира, която е добре охладена :beer: Даже току що се прибирам то едно дегустиране на охладени бири :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесно да ти кажа аз съм си за Бургаското!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Придържам се към тая бира, която е добре охладена :beer: Даже току що се прибирам то едно дегустиране на охладени бири :mhihi:

Даааммммм... Прав е Ванкото.... с него много обичаме "Шуменицата" :rotfl:

Редактирано от ArpecuBeH

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всякаква бира стига да е студена,напоследък си взимам по цяло стекче промоционална от лидъла.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предпочитам шуменско, ама загорка като има в нас нея връщам :biggrin: :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туборг, Стела и в краен случай Загорка. Задължително във вариант 330мл, а Загорката да е Голд. Другите бири са промилна бомба и не сядам зад волана... а и като цяло тези са ми любимите.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ШШШШШШШШШуменскооооооо!!!!!Най-добрата бира на българския пазар в момента,според мен!

А и да поругая малко...Такава гадна бира като Загорката няма....Незнам вече кой я пие редовно...

Редактирано от bertone70

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има, задължително Карлсберг. При липса - Загорка. Друга пира трудно пия. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старопрамен ако не Шуменско ...... ако и това няма(и това ми се е случвало , явно е много популярна :biggrin: ) в краен случай нещо много студено и "изпотено" :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от настроението и асортимента в кръчмата ,но в магазина налитам на Карлсберг , Старопрамен и хайнекен :beer:

А ве каква е тази тема докато напиша коментара и ожаднях :biggrin: наздраве!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе прав си,след като прочетох темата сега се "мъча" на 2-ра ледена ARGUS :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей пиянки :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основното качество на бирата е нейната температура. После да е лека. Фаворит ми е Столично Тъмно, но лятото някак не ми върви. За това лятото: Бъдуайзър, Хайнекен, Стела, Шуменско специално, Априана, Загорка, Каменица. Като държа да подчертая че Карлсберг не съм пил, а ми я хвалят доста.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зимата столично тъмно- най доброто бг тъмноо. Лятото квот има по- много :biggrin: Загорка в краен случай.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оха от толкова много пиячка ми се ще да съм с всички вас на една маса и едни меса да се печът на шиш и салатка и музика кат има тъй може да изкарам,до сутринта,само,че ще съм 1-вия който ще се предаде от толкова много ядене и пиене :biggrin::biggrin::biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пия, пия, каквато е останала в хладилника.В него има Шуменско светло, Загорка и Ариана.Бира пия мноого.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пия Ариана... не за друго, ами щото Мариан не може да пие... и аз заради него... :beer:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пия Ариана... не за друго, ами щото Мариан не може да пие... и аз заради него... :beer:

а така :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загорка, Ариана и Шуменско това предпочитам да пия иначе ако няма и другите ги пия! :

Редактирано от sex_niki

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване