Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble

Recommended Posts

Здравейте !

От каде мога да си купя нож за предна броня за астра х ?

Искам точно този модел който се слага на астра ГТЦ : http://www.topspeed.com/cars/opel/2007-ope...ture140635.html

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От някое официално представителство на Опел, но като знам каква цена ми обявиха за същото, само че за Astra G Bertone - 300 лв... Другият вариан е от някоя морга ако има...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В морга едва ли ще намеря. В стефанов ми обявиха 100лв. но той остава като краен вариант.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега.Виждам,че си от Асеновград,затова ще ти предложа да отидеш до Куклен до Бай Илия.При него има всичко за ОПЕЛ.Между другото,много ти е хубава Астрата.Всеки ден я гледам и й се кефя на макс :opel_forever:

Редактирано от pitbula74

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравей колега.Виждам,че си от Асеновград,затова ще ти предложа да отидеш до Куклен до Бай Илия.При него има всичко за ОПЕЛ.Между другото,много ти е хубава Астрата.Всеки ден я гледам и й се кефя на макс :opel_forever:

Е чак хубава :blush: Благодаря все пак. Този бай илия каде мога да го намеря? Дали ще има такова нещо?

Тук един магазин ми обещаха едната половина и то ми обявиха смешна цена от порядъка 25-30лв . Чакам понеделник да го доставят да видим дали е същото нещо което ми трябва. Някой ако знае нека да сподели от каде мое да се намери , може и 2-ра употреба но в добро здраве.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blush: Редактирано от a3asgr

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още влизаш в Кулен и завиваш на ляво,влизаш в бившето АПК.Който и да питаш там ще ти кажат къде точно се намира.Мога да ти дам и GSMa му,но ще ти го пусна на ЛС,за да не прозвучи като реклама :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:unsure: Никаде немога да го намеря тва нещо.

Само в дилърите и то 105лв. за 2-те части.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купувай смело ! Ти си паралия :biggrin: Това беше в кръга на шегата,да не вземеш да се обидиш.Ще предаде друг фасон на колата,след като я монтираш добавката за бронята

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А паралия ако бях паралия нямаше да търся 2-ра употреба или някаде по тънко :blush: Явно ще трябва да е взема от стефанов.

Като гледам почти неможе да се намери другаде.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен като ми откраднаха спойлера, с който бях, се принудих да си взема и аз оригиналния. 82лв за двете части от Аутомакс, София, Младост 4 до кино Арена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване