Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opel_88

Хайде да си направим среща в Плевен

Recommended Posts

скръндзо ...дай снимки да видим бе,стига си я пазил само за себе си!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баце требва да ме научиш да ги слагам :icon_mrgreen: ще ти дам ти ме тарси на скаипа :OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре в пет1к да я видим аааааа ко 6те каже6 :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веси, аз викам в петък и да я пробвам, аааааа, кво ще кажеш, че моя дизел се е побъркал и много бяга. Незнам дали разбра че Бизона го съсипах с неговия смотан PowerBox за 250лв (пари на вятъра). И бях със жената в колата и му стоях на задната гума до 170, вярно че тя е 50кг, ама все пак си тежи. Та успеха ми се дължи на това че вече изключвам тракшънааааа хихихи :biggrin:

ПП: Вие кво прайте бе, аз съм в комп клуб сега и за тва пиша, че иначе немам квартира, а да не говорим за нет :biggrin: . ВеСеИ хихи, а за снимките... качват се много лесно: Над коментара дет пишеш(бялото поле) и там пише "Добави снимка в поста", цъкаш там и на най-горното си избираш от твоя комп снимката и после "Качи" и тва е! Елементарно :smile3560:

ПП: Та момчета, аз още не съм си намерил квартирка, всеки ден гледаме некви, но слаба работа.

Ааа и Владко с неговото OPC (оптично) и CDTI (мотора) вече се е върнал от морето, та и с него ще замерваме... абеее очертава се пак да ви показвам :CDTi:

Айде чао ви и до скоро, споко като взема квартирка ще има нет :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а яко на4и 6тесе видимж пет1к оки аз като се прибера 6теви зв1нна :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не сам казал че ще се видим в петък а и как го реши? :icon_mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като не6те6 твоя работа като не иска6 няма да се виждаме :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти пак ли си на заточение в Ловеч :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре бе ники нема л ида си идваш да направим опел сбирка,само ниии че колегите ще ходат на софето гледаи за тях кат се прибираш :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение да се прибера, но днес май ще бъде :th_up:

Довечера ще има сеир предполагам, някои хора обичат май този надпис :CDTi:

Привечер ще се чуем по телефоните и ще се разберем. Айде поздрави на всички :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе чакам те с нетарпение :biggrin: какъв саир ще има и този надпис оште ли не е паднал бе нали знаеш кои са първи винаги :16V: :b010:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи хора прибирам се днеска ако искате можем дасе видим аре веси званни ако може6 :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

веси си почива :th_up: нема да излиза мои утре ама не се знае

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, кво стаа бе, масларкииии :biggrin:

Днеска се прибирам, но тази седмица вече усмихнат, че си взехме едно мн яко апартаментче в Симеоново. Ще ви разправям кат се видим.

Веси ти па от какво си се уморил, че почиваш, все едно работиш... :biggrin::biggrin:

Смятай разхода на бялата джесика до Сф колко ще изгори, че май ще ти досадим за неделя :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера се получи ненормална сбирка,даже имаше и гонки :th_up: Имаше Мазда турбо която доста се зорише пред страшилището :16V: на ГАДУШКО :a049: Абе ко да ви кажа ке припадат :3: :firegun:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
браво браво супер

а,ти къде беше?Защо те нямаше?А ке припадаш!!! :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:biggrin: Весиии, няма да се измъкнеш :biggrin:

Черната перла ще те дебне, докато не застанеш на линията с нея!

Бялата джесика срещу Черната перла! Два различни мод-а върху С20ХЕ, айде че хората им е интересно и на нас най - вече :biggrin:

Айдееее :drive: :16V: :drive:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:biggrin: Весиии, няма да се измъкнеш :biggrin:

Черната перла ще те дебне, докато не застанеш на линията с нея!

Бялата джесика срещу Черната перла! Два различни мод-а върху С20ХЕ, айде че хората им е интересно и на нас най - вече :biggrin:

Айдееее :drive: :16V: :drive:

Ке припада :th_up: Няма проблем

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами редих ламинат за пари искам гомка черната перла и бялата джесика яко ште бъде :th_up: :th_up: :th_up::pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе много ми станахте навитите,мерцедеси,беемвета голфове-кр и :16V: ба аз напалних гаштите :a049: ГОНКИ ЩЕ ИМА

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
абе много ми станахте навитите,мерцедеси,беемвета голфове-кр и :16V: ба аз напалних гаштите :a049: ГОНКИ ЩЕ ИМА

Еми супер, ще те чакаме на пролет, че нали си закрил сезона вече, дано не напълниш пак гащите :mhihi: .

Сега и с Вектрата се уплаши от некав келав голф 1.6 100 коня...

Купувай тоалетна хартия, че темата много замириса :biggrin:

В неделя с коя кола ще си, ще се отбием ли на сбирка и кратки гонки, ако е сухо и няма мъгла :naughty: и има коли изобщо...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко,има време за сички! :biggrin: Напролет ще сме в форма и ще бегаме бързо,а бизо ако си натегне още малко ръчната,ще спре ептен :respect: Май на голфа малко му требва а?За вектрата че си споменал хах не ми се пуска сега знам как варви голфче кат това стапва добре ама е до малко и нема шанс не ми се говореше оная вечер да не стават кавги :smile3560: ама ако е навит понататака може да се пробва :piss: голф

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване