Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opel_88

Хайде да си направим среща в Плевен

Recommended Posts

:biggrin: най-големия рейсър в Плевен, а? Оправяй бегачката и на следващото свободно каране на Калояново ще видим кой ще постави по-добро време. Че ще е рисково да се мерим на градско кой е по-голям рейсър.

Абе ония с онова перленото гси е най-лудия рейсър :biggrin: Само той кара в града със 120 и извън града с 50 :rotfl:

И се обади тия дни да пием по нещо. Той Момчи беше с нас днес. Кажи кога ще изкарваш белия лебед, че да сложа 16ките и да ти покажа надписа отзад :CDTi: и да те опуша малко :tongue: . И с Емо се разбрах да замерим като поизсъхне, ама май първо със 17ките да го пробвам и после с 16ките, че да видя какъв ще е ефекта и дали ще има изобщо, че незнам как ще тръгвам???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре аре да не изкарвам моята с турбината и да ви разцепа и двамата :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
аре аре да не изкарвам моята с турбината и да ви разцепа и двамата

eeeeeeeee Весо рацера и с турбо не мой го би :tongue:

в неделя от летящ как попиках :piss: волво с60 2.4и :16V:

вие на среща ще ли дойдете питам аз :angry:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде утре на Търново ,чувам че някои ваши колеги ще идват утреееее .

Редактирано от vencity

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да доидат на мен ми се иска ама немога че ме чака ремонт по колата требва пари :sad-smiley-046: а божко ше се видим бяхме на калояново беше супер :opel_forever: и за това не бяхме на срешта

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ада 6те доидем ама бяхме на калояново и затова ама на другата мойе да доида но не с1м сиг :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
eeeeeeeee Весо рацера и с турбо не мой го би :tongue:

в неделя от летящ как попиках :piss: волво с60 2.4и :16V:

вие на среща ще ли дойдете питам аз :angry:

Ами ние се каним отдавна да дойдем, но все има нещо в тая пуста неделя. Последната на Калояново, както казаха.

Но за тая... в неделя като се върнем от Чифлика може да наминем като се замисля...

Ама трябва да ни покажеш дали върви твоето :16V: И да признаеш :CDTi:

Ето ви сега малко снимки от Калояново, да се кефите :OpelClubOnLine:

74229558.th.jpg

70918495.th.jpg

25521111.th.jpg

86591732.th.jpg

23947396.th.jpg

89616247.th.jpg

82192172.th.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а каде е моята оса не сия снимал нали тя е по яка от тях хахаххахах мн яко бе6е там и сега и на 4ифлика 6тесе разцепем :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, на Чифлика беше лудница :idiot: :drinking: :drinkin:

Яко си поперкахме на воля, без никой да ни притеснява!

Момчи, пратих снимките и клиповете на твоята мадама, тя изпрати ли ти ги?

ПП: Веси, сори, че не съм ти отговорил на скайпа, но играх фифа днес от 17 до към 22 за да се разсейвам от болката която изпитвам, защото претърпях много НЕприятна операцийка на десния крак и съм орязан много гадно и сега поне 2 седмици зарастване и възтановяване... абе много неприятно. Малко радост поне имам, че утре ми пристига спойлера за предната броня :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво момче радвам се за теб а някои желаешт за неделя за павликени ще ходи ли някои? :unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер обадисе vеси аз 6те ходя на но6ния ако иска някои да доиде еи ники ела и тибе ако трябжа 6тете взема аи де обадисе :pleven:

Редактирано от opel_88

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво беше и аз да дойда на нощния дрифт, но проблема е, че не мога да стоя прав и крака трябва да ми е в хоризонтално положение!

Иначе ми се идва... Има 3 дена, дано съм по-добре, пък ще видим, утре пак съм на превръзки, ама направо ме е страх да отида пак...

Ей да гледате довечера от 20:00ч и от 22:00 мачовете на ЦСКА и ЛЕВСКИ за Лига Европа... Дано сме на ниво!

ПП: Добре, че имаше шампионска лига тая седмица и днес тея мачове, че както не мога да се движа... щях да съм откачил вече.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи времето нема да е с нас за състезанията та ще видим какво ще правим :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6те е с нас бе несе претисняваи 6те б1де яко ама мн яко :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я и аз да се разпиша тука бре....то пълно с пичове и .... и пичове от женски такова пол/род ...Айде аз се включвам с папараци фотосешън:

dsc02297y.jpg

dsc02298n.jpg

ПП:тиграта е по-напред поради 2 причини:1.накадърността на собственика да паркира

2.после имаше офроуд драг,та хората имащи ТК и т.н ми дадоха малко хендикап :super:

Както казваше един съфорумец от един друг клуб:"Опел Клуб е навсякъде....".Баси,прав излезе ,въпреки че тогава му сеприсмовах...ДГЕ!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, папарак, кво досаждаш в нашия раздел :biggrin:

Изненадахме ли те ония ден ква бригада се изсипахме ненадейно във вашия градец :wooow: :wooow:

Трябваше да праснем по някоя снимчица, ама как пък не се сетихме... Другия път като дойдем до Ловеч може да направим някоя игрица и на билярд в клубчето дет бяхме, че ние сега като стане студено и се затваряме по билярд клубовете тука из Плевен и влизаме пак във форма... та може да поиграем.

А като се прибера на София (още нямам квартира, но... :blink: ) ще се обадя да идем и на Софийска сбирка, че трябва да ги смазвам тия 150 коня :tongue: а там има повече бегачки...

Айде поздрви на София, че ти май днес заминаваше...

А знаеш ли, че на Бояна има състезания събота и неделя през деня. Има и вход, около 5лв, но ще са професионалисти... и ще е много яко предполагам, жалко, че не съм на Сф, но брачеда ще ходи и дано снима нещо поне.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като идваш по Софето и ти се налага да останеш за по-дълго време ми се обаждай!Ще спиш при мен-аз съм в Люлин!Иначе да ,дне стръгвам и ако имам време може да ида до Бояна.В неделя мисля да ми остане свободно време ,за да се запозная с колегите от София....(каня се вече 4 седмици)....

Айде от мен е това....и поздрави....Да взема да излизам от тази тема да не досаждам.... :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кои се нам1рдал в моята тена 6пионин на синия клуб аааааааааа аххахахахахха браво бе6е ми мн приятно дасе запознаем и 6тесе виждаме пак:pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e много ясно че ще се виждаме ама лошото че повечето време ще е на софето :unsure: ама кат си в ловеч се обаждаи беше ми приатно много :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Като идваш по Софето и ти се налага да останеш за по-дълго време ми се обаждай!Ще спиш при мен-аз съм в Люлин!Иначе да ,дне стръгвам и ако имам време може да ида до Бояна.В неделя мисля да ми остане свободно време ,за да се запозная с колегите от София....(каня се вече 4 седмици)....

Айде от мен е това....и поздрави....Да взема да излизам от тази тема да не досаждам.... :biggrin:

Мерси за предложението, ама за сега уж съм приютен, а и аз се надявам до вторник, сряда да си намеря нещо, което ме устройва.

Сестра ми те е видяла по магистралата в петък като си отивал към Сф, те тогава са се връщали, ама със служебното Берлинго, сигурно не си ги видял...

Брачеда е на Бояна днес да гледа тренировките и каза че е: Мега ЯКООООО... Ако имаш шанс гледай утре състезанието...

Ще се видим на Софията, като си намеря къща :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Сестра ми те е видяла по магистралата в петък като си отивал към Сф, те тогава са се връщали, ама със служебното Берлинго, сигурно не си ги видял...

Знаех си ,че трябваше аз да карам...ебаси проспуска...днес не можах утре може и да се пробвам...мернах една две ладички на буксир и някое и друго ево и клио :)

поздрави на всички и мс за добрите думи....

опел-88:съжалявам ,че оня ден не можах да ти пиша в скайп...ще се чуем скоро!поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

споко бе брат несе претисняваи 6тесе 4уем нема6 грижи :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ссе похвала :biggrin: джесика е с нова визия :th_up: баааааааааа ненормална стоика :16V: :a049:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване