Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opel_88

Хайде да си направим среща в Плевен

Recommended Posts

абе момчил се загуби нешту тои с тая работа нема време за форума и за срешти :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече ще има, защото от вчера не е на работа вече :biggrin:

Нещо не се е дал на турската фирма и на турчетата, които работят там, да го гърчат и да се заяждат с него!

И е се е развилнял и .... :ninja::starwars: :icon_321: :moderator: и това е историята :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става ейййй? Ще правим неделна среща, нали? За жалост днес ми откраднаха тунинга от предната броня и ще съм мн непредставителен!

ПП: Пумиярите са ми откраднали добавките от предната броня :help: Това черното отдолу са ми откъснали, ако някой го види случайно някъде...

23318792.th.jpg

95508113.th.jpg

65076686.th.jpg

Ама вече ми няма добавките, те бяха 2 отделни и съединени, но вече ги няма :devil-smiley-019: и съм като джипка!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее, къде изчезнахте всички?!?!?!?! Покрихте се! Някой да ви се скара малко и... никой не пише вече!

Така, след като некви нещастници ми отлраднаха тунингчето отпред, съм малко като грозна джипка! ЗАТОВА кой иска да се пуснем в неделя след срещата и лафчето за да ми гледа антикрилцето отзад и надписа :CDTi::mhihi:

Айдееее кой иска, и внимавайте, че тия стоковите и неподдържани С20ХЕ не ги признавам!

Някой ако се е сдобил с С20ХЕ наскоро :16V: може да провери дали е читаво срещу :CDTi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:biggrin: бреииии страшен си немаш гририжи в неделя ще имаш гонка :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееееееееееее

и аз се завърнах ко стаааа аиде довечера да се поразкършим :dance: :naughty: :naughty: :wave: :wave: :th_up: :th_up: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва разкършване с ръчната на 180 градуса и то без да спирам колата да се движи... беше добре май, а? Жалко че другия ни пасажер не искаше после пак д го возя и се качи в друга кола, но нищо :biggrin: Ти като по-безстрашен остана и после беше в бегачката и видя как ги наказах онези двамата отворковци, единия с 4.1 16V :mhihi: а пък другия да не го издаваме :tongue: Вярно, че е с по-малко кончета, но с 600 кубика повече :respect: но все пак достаа добре беше!

Айде другите да се стягат. че почвам да набирам инерция :smile3560:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тва разкършване с ръчната на 180 градуса и то без да спирам колата да се движи... беше добре май, а? Жалко че другия ни пасажер не искаше после пак д го возя и се качи в друга кола, но нищо :biggrin: Ти като по-безстрашен остана и после беше в бегачката и видя как ги наказах онези двамата отворковци, единия с 4.1 16V :mhihi: а пък другия да не го издаваме :tongue: Вярно, че е с по-малко кончета, но с 600 кубика повече :respect: но все пак достаа добре беше!

Айде другите да се стягат. че почвам да набирам инерция :smile3560:

ДАМ наистина много ме натупа :th_up: колата върви много спор няма а и се пак е с :turbo: ама обшто зето съм доволен кът стане белия хладилник ще си връштам така че бии докато моиш че ще се заварне оште по бърз

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам те, чакам те, сега ша видим кво ша стане като сложиш и "турбо" сигменти :tongue:

Ама да знаеш, че тогава няма да има бонус за теб и да бъда в колата с още двама човека :th_up:

Стягай бързо белия лебед, че искам да направим пак замерване. А и сега ша преговарям за едни 16ки, че да я сваля малко. Предполагам ще има разлика като я сваля от 225/45/17 на 195/55/16, интересно ми е много кво ще стане и как ще се справи Тракшъна с тва 195, щот сега си се пускам с него и доста добре... Ама ще видим!

ПП: И най-лошото е, че утре или ще закъснея мн за срещата или няма да успея изобщо :sad-smiley-046: Много дълъг ден ми се очератава :angry:

Дано времето е с нас и успеем да се оправим на време!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с 16-ските ще варви превасходно аматракшана ше се осешта спри си климатика па мои да смалиш колитес оште една :biggrin: гонката ще е уникалн :th_up: ама това ще е октомври чак требва си разработка :bravoo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз за зимата ги зимам тее 16ки, така че има време да си напраиш и разработка, щот незнам още дали ша ги зимам с някви гуми...

Бягай тия работи, ами не можахме да идем на срещата. Но МЕРСИ пак, че помогна днес, а пък на следващата среща, ако не сме на Калояново (малко вероятно) ще идем! Защото аз от толкова време искам да отида, а все нещо изскача :angry: Трябва да пием по една бира и да се запознаем, а и на Божката ХЕ-то да видя дали върви повече от хищния ми дизел :CDTi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е мн 4е 6те идем или на калояново или на яката сре6та на ОМВ :th_up: :th_up: :th_up: :th_up: :th_up: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе майни ми ние не можахме да идем на срещата преди 2 дни. Имало е и гости от Търново.

Сега, ако ходим на Калояново...

А ИМА ЛИ ЖЕЛАЕЩИ ЗА КАЛОЯНОВО? Освен, че ще видите най-аргесивното ГСИ на пистата :wooow: , от 16:30 на пистата ще дойдат колите от СУПЕРКАРСРАЛИ и се очаква да пооплакнем очи на ламборджинита, ферарита, поршета и др супер коли!

ИМА ЛИ ЖЕЛАЕЩИ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дам ама ще говорим че и на враца се очертава драг ще го мислим ти се обади :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз с1м за калояново :CDTi: :bravoo: :bravoo: :th_up: :th_up: :th_up: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с нова емотикомка :pleven:

Редактирано от opel_88

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AAAAAAAAAA ЯКООООО!!!!!!!!!

Много яко! Супер е емотиконката!

Преди минутки ми пристигна новия спойлер за предната броня :biggrin: и освен това вчера си взех и последния изпит :th_up: и....

ТОВА означава, че трябва да се отпразнува!

Остана само за неделя сега си да си намеря 4ри 17ки в по-изтъркано състояние и Неделя сме на Калояново.

Брачеда с GSI-то вече си е набавил гуми за пистата и само чака неделята :drive:

Довечера ще се чуем да излезем за по питие и да се разберем!

Айде поздрави на всички! И ако успея да сложа днес новия спойлер.... мн е як! Ще пусна после снимки!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво браво 6тесе 4уем дове4ера нема6 грижи :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

веси не6то се изгуби няма го да види яката емотикомка 6темо пи6а %10 :naughty: :naughty: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl::pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той изкарва пари, докато ние чаткаме тука из форума, нали ще прави гси-то като ново... и още по-бързо... абе ша го видим скоро надявам се!

Ще го притесним довечера... и на теб ще ти звънна също на гсм. Но за около 9, 9и30 някъде мисля аз, че пак тичах като луд днес и искам да релаксна!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охо деца мои :wave: тук сам не сам се загубил :wooow: да искарвам кинти че да мога да я направа по бързо :respect: че требва и разработка доста работа има а нема кинти да довечера мои да има срешта :super:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дове4ера пак 6те миткаме някаде нали :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисла да почина малко че днеска претоварих ама ако некои се обади за гонки сам в играта :th_up: то секи знае че аз сам един от наи големите реисари на ПЛЕВЕН :16V:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване