Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opel_88

Хайде да си направим среща в Плевен

Recommended Posts

божка добре до6ъл в клуба

пак те нямяше на срещата :dummy:

ооо божко добре до6ал и тук хах е ка нема да бега това е опел

и теб те нямаше :dummy:

беше супер имаше гости от Ловеч,Белене,Свищов и Червен бряг :OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми Момчи беше с мен на Калояново цял ден. Направихме добро представяне на Опел!

Малко съсипани гуми и една в много лошо състояние от многото леви завои по пистата и зверското каране наложено на GSI-то от страна на брачеда!

13441260.th.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво ве 6те ви секарам това са много хубави гуми как само постапвате с тях ох мале 6те ви перда6а :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, знаеш как e, мн бягат тези :16V:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направо мо ебахме мамата на GSI МН БЯГАТ ТЕЗИ МА6ИНИ БЕ6Е СУПЕР САМО ГАС :16V: :16V: :16V: :beer: :drive: :drive:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
направо мо ебахме мамата на GSI МН БЯГАТ ТЕЗИ МА6ИНИ БЕ6Е СУПЕР САМО ГАС

ХЕ ХЕ ХЕ :16V:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

могат и о6те пове4е ,маи ни6то не си видял :icon_mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами нз тими обе6та даме вози6 но неме вози и незнам как бягат :sad-smiley-050: :sad-smiley-050: :sad-smiley-046: :sad-smiley-046: :sad-smiley-046:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до бре аз помна какво сими обе6тал 6те 4акам с нетърпение :knee: :knee: :knee: :bravoo: :bravoo: :bravoo: :bravoo: :bravoo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще идвате ли на срещата?

17.30на Еко и после в кафето на цецо в тодорово

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе няма да те излажа бе 6том съм казал :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, я вижте с каква емотиконка се сдоби най-якия форум, ааааа и тя ееееее :CDTi:

С тая емотиконка качих няколко кончета :P

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее супер радвам се 4е има ве4е такава лого :icon_biggrin: ама нали знае6 каде е истината :16V: никсони твоита пе4ица много добре си варви и ска4а яко т :b010:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:biggrin: ти видя как те изненадах до 140 :CDTi: , но ти като влезе в 4000 оборота на 3та реактивна и тва :16V: доста дръпна :)

Но ве пак... добре се представих, сега като направя две леки промени ще замерим пак! Може да те задържа до 145 :tongue:

ПП: Довечера ще се чуем да пием по нещо! Като се освободим, нали знаеш, че сме в ремонт :wall:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а мен ме забравихте аааааааааа няма ли даме вигатемен бражо ники ева за емотикомката :CDTi: :CDTi: :CDTi: :CDTi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6те по4ака6 4е мотора 6те се отвара за ремонт основен тогава 6те ме дарйи6 до 135 :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не бързам, че и аз нямам кога да ръчкам. Ти сега ша го направиш пък някакъв звяр, да не ми излезеш от категорията само :icon_wink:

Стига толкова POWER, че ще стане неуправляема :naughty:

ПП: Край с ремонтаааа :idiot:

От утре продължаваме с разглабянето на Алфата, обаче :angry: (махането на мотора, скоростна и окачване, може да имам нужда от помощ)

НО днес съм като волна птичка, така че като свършите работа звънкайте, след 7 съм по центера някъде...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
а мен ме забравихте аааааааааа няма ли даме вигатемен бражо ники ева за емотикомката :CDTi: :CDTi: :CDTi: :CDTi:

Абе, нали в събота ти досаждахме :drinkin: , вече ти липсвам ли :tongue: , като се освободиш :20ashley_results: , че от утре с таа Алфааа...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ба на колата се едно ни6то не и е имало се си4ко е добре требва се купи тоиа клапан дето ми свети инспекциата от неиа струва само 73 лв.оригинален :wooow:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тясе опла6ила 4е 6тея отваря6 пак и си е рекла я дасе оправям

4е то лудиа 6те ме прави и се оправила :3: :3: :16V: :16V: :16V: :16V: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и така да е ама нема се размине с отварането

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да видим кой спами тук :biggrin: хихихи

Отваряй бечката и я оправяй, че сега обмислям покупката на по-малки джанти и ще ти искам реванш :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе тия в синия форум се ебът ама яко

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша са сетиш :biggrin: аз за това не бях влизал повече от година там, а само тук. Щот аман от правежи, аз си изказвам мнението, а некъв си там ша ми заключва темата, защото бил на друго мнение... да го... "цензура"! Влизах тaм последния месец заради някои колеги, защото не сте се регнали тук ли, незнам и пишехе там!

ОСВЕН ТОВА този който възобнови сбирките и чата като цяло в ПЛЕВЕН беше МОМЧИЛ (оpel_88)!!! И за капак тези "модератори" от другия форум (синия) НЕ МУ ДАВАТ ДА СЕ РГИСТРИРА ТАМ?!?!?!?! В техния свят форум, в който не е ясно ЗАЩО фен на ОПЕЛ, който кара Опел и се познава с почти всички колеги от Плевен НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ДОПУСНАТ във т. нар. "opelclub-bg.com" ?!?! И е правил повече от 5 опита за регистрация!!!!

Повечето от нас (почти всички) пишехме там и то всякакви работи и ние си ги разбирахме, в нашата си тема за Плевен, НО сега изведнъж мн спам им се бил събрал и то не бяха ПРЕДУПРЕЖДЕНИЯ, не бяха 10% наказание за еди кво си. Да сме писали по-грамотно... ами ние сме тук на чат и на лафче и се разбираме, не сме на конкурс за правопис и всеки може да прочете "4акам, вместо Чакам", мен пък не ми пречи и е разбираемо!

Редактирано от Niksoni

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване