Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opel_88

Хайде да си направим среща в Плевен

Recommended Posts

nOjnJ.jpg

Много скучно чак по весниците пише :biggrin: а защо не и по телевизията по Мото Авангард :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Xaxa, кой ли е предоставил тази снимка :biggrin:

Дано придобие пак известност, защото ПАК казвам, колите, които се пускаха бяха малко! 2-3 Опела, 5-6 БМВ, 2 Фиат, 1 Алфа... и още няколко, но общо дали имаше и 15 коли при около 100 човека публика...

Ще ми се повече бегачки да има, ще се присъединя и аз със печката, дано има интересни опоненти, най-вече ХЕ- та, а и Опели като цяло, защото само 2 Опела... струват ми се нищо даже.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като за пръв път и инпровизирано драг състезание е добре.Повече коли едва ли ще има ... най-много да доидат от Троян- Теди и Готвача,и батко ви Румен от Ловеч който пак ще е шампиона там :16V: еи тез коли маи наварвяват :61:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко Румен дали е навит да бъде опушен :biggrin: Преди нали имаше мерак да се пробва с най-бързия дизел :) Ето това ще е интересно, дано само имам спирачки до петък и съм си в Плевен, че май ще направя още една малка почивка.

Той дали ще си е оправил колата за този петък? Питай го дали ще е готова, че ми се ще да го тествам :th_up: Ако не по другия път...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

що непробваш бакшиша парво ми се хвъргаш нависоко,колата се боядисва и след това ще четеш :16V: бъди сигурен :hahaha:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Бакшиша" е готов, щом те питам за Румката, значе не е случайно :smile3560:

(стига сме спамили, че май прекалихме)

Който чете да заповяда на гонки в петък от 19:00 в с.Дойренци (между Ловеч и Плевен)! Ако някой не знае къде е... да пита тук :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво имаш впредвид под готов? И ако искаш да преместим разговора в седмични гонки щото май за там беше :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгниха барабар със колите на срещащите се... (joke)

Никсън влизаш ли още тук, яко се изгубихме с теб...драсни да те видя накъде си, нямам ти и номера..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плевенчании! След 1 седмица се прибирам към Левски и ако има мегдан да направим една срещичка някъде с удоволствие ще се присъединя стига котка да не ми мине път! Ако се навием дори и 1-2ма човека с удоволствие бих пил по една бира... ъъъ тва Кафе с вас :) До след нова година съм навит да дойда в Плевен и да се запозная с малко колеги! А ако имам късмет мога да убедя и една Омега А да дойде при нас ... (ама по вероятно не :) )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване