Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
opel_88

Хайде да си направим среща в Плевен

Recommended Posts

Какво е това мъртвило тука бре? :pleven:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bojkaaa, мъртвилото свърши... :CDTi:

Гледам, че некъв пич с Корса Б и любимия ми мотор :16V: се е напънал нещо в другия форум :)

Та ще правим ли сбирка в петък на Лук Ойл-а? И от колко часа? Че мн бързо и на често взеха да идват ченгетата!

Сигурно се е чуло вече в половината град за най-бързата Астра :shocked: хихи

Ама спокойно все още съм от нашия си клуб :flag_opel: няма само GSI-та да наказвам я, тва си е вътрешно съревнование :th_up: и приятелска война между мен и Веси, по-точно между колите ни де.

Пс: за клуба всъщност това е моята емотикона: :OpelClubOnLine:

Некъв си с Аурис ша ми трии мненията, които преценил, че не били по темата.. да не говорим, че няма и най-яката емотикона :CDTi:

Там само GSI16V знаят, еба си, Момчи явно е бил прав...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защото знаят каде е истината :biggrin: немога да разбера за коя астра говориш наи-барза ????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да дойда тази вечер, но сега виждам, че ОРС-то :biggrin: ми е звънял 10 пъти на Виваком-а, който рядко нося и явно не ми знае Мтел-а!!!

Но засякох Веси на една Аптека до болницата към 9:30, май пак са ви разгонили ченгетата :col01cop:

Пс: А и не бях с най-брзата Астра :CDTi:

Онова момче с малкия мотор на OPC има късмет, че нема да му звънна за 4та вечер в 1 през нощта, хаха :opc: (малкия мотор :rotfl: )

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то немаше нищо интересно,имаше неколко куци астри 4врати,бели некви си :help:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никсоний!! :biggrin: .Мисля скоро дате науча,да ставаш рано :devil-smiley-019: .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги!

Снощи стана ясно, че срещи на Лукойл няма да има!

Има някаква договорка м/у управителя на бензиностанцията и "прасетата" :col01cop:

Часът за срещите, също трябва да претърпи корекция. Вече е страшна жега и мисля, че 20:00ч е нормално!

Моето предложение е ОМВ, разширено е, има доста нови маси, а мястото за паркиране е в пъти повече от тово на Лукойл!

Давайте предложения за място и час!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост чух и аз това за Лук-а. Ние какво пък пречехме в неделя? Да си ги прибират в петък вечер само.

Божка, 20ч не е ли малко късно... неделя... някои ще са на работа :mhihi: (ние с теб нямаме този проблем, хах)

Може да ги направим от 19ч?

Проблема е, че няма отсечка за директни предизвикателства, но ЛукОйл-а е близо :biggrin:

Тая неделя викам да се съберем повече хора и да се разберем за събора?

Редактирано от Niksoni

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ТАКА щЕ БЪДЕ ДОБРЕ :th_up: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ДА ТАКА щЕ БЪДЕ ДОБРЕ :th_up: :th_up:

Момчи, кое ще бъде добре, все се изказваш и ти двусмислено :biggrin:

Абе гледам, че столовете и масите на Лук-а си седят? Само петък и неделя ли ще ги махат? Аз викам да пробваме пак петък да се изтърсим :rotfl:

А колко часа остава за неделя?

И всеки да е решил до тогава дали ще ходи...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги! Срещите вече са в неделя на ОМВ от 19:00ч

Ще ви помоля да се съберем всички(или поне тези които ще ходим на събора) тази седмица, за да уточним, кои ще ходим и час за тръгване! :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, Божка, ще има навалица :th_up:

А за събора, гледам в списъка за драг има 9 записани, 7 от които са C20XE, любимите ми... и особено изражението им ( :wooow: ) като видят отзад :CDTi::mhihi:

Ей, как се закачам... :) Бобара обаче май се е оплашил от CDTI-то, щом валове ще слага... нали бяха мн бързи тее бинзинки :mhihi:

Веси, не се пали, спокойно, само се бъзикам :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всичко е наред,и невали на 03. 07.2010 в 08: 00 часа стартирваме от Плевен към Калояново за събора. С НАЙ-БЪРЗОТО GSI В ПЛЕВЕН

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, Веси, много правилно си се изразил: "най-бързото GSI в Плевен", аз пък мисля да тръгна с НАЙ-БЪРЗАТА АСТРА в Плевен :mhihi::CDTi:

Бъзик дее, не е най-бърза, ама понававървяват и двете :th_up: Скоро ще определим коя повече!

Аз за тръгването, сигурно ще съм с вас, защото знаеш, че не съм много точен с часовете и не искам да подвеждам колоната, която може и да застигнем по някое време... или направо там. Утре ще се доуточним и дано наистина да не вали, че ще е мн кофти.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много скука...

Тая вечер някой да има сведения дали ще има бързи GSI-та, хихи :)

Сериозно, дали ще има някой на Лук-а, аз мисля да мина към 9 да видя кво е положението, надявам се да има коли :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батко,опусна барзите коли-бяха на Дъбника :biggrin: имаше едно бавно бмв за теб дето го буташ отзад :biggrin: Моите работи се протачат,че мисла да хода до морето и затова оставям нешата до това положение,дано края на септември да закупа всичко,или поне половината работи да съм сложил :th_up:

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо колеги...заповядайте довечера на мач на литекс.Ще погледаме малко БГ риалити футбол,ще ударим после едно кафе,може да играем някоя джага...не сме се виждали от доста време.Хайде чакам да се съгласите

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трабваше по рано да се обадиш,за да знаем че си в Ловеч...някои друг път братле,скоро ще бадем в Ловеч при Румката и ще се видим

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веси, ти звънни другия път пък ще видим кой с колко бута :wave:

Чух, че и доста лоши БМВ-та е имало и доста са наказали XE-тата :blink: Но са си с по-големи мотори, кво да се прави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко аванта пускаме,знаеш как е че после да се гаврим с тиях,нали така стана и с 5 минути :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този петък гонки в с. Дойренци! Тръггване в 20:00 от ЕКО-то на изхода за Ловеч!

пп: Видях го във фейсбук :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иване тръгва се в 19.00 от екото променисе :th_up: :th_up: :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ненормални гонки,е тоз път вече станаха работите.Всичко беше организирано,имаше даже и патрулка :biggrin: Браво на нашия бакшиш, които натупа доста бмв-та гледаха кат ненормални :blink:

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа... аз не видях нищо ненормално. Дажеее да не казвам, че беше малко скучно. Имаше 10 коли МАКС, които се пускаха. Нямаше никва интрига, но нямаше и толкова коли за да се получи. Дано има повече другия път, ако има друг де.

Да приемем, че е за 1ви път тази година и още не са разбрали всички бегачки, макар че имаше сигурно около от 60-70 коли, а само 10 заставаха на старта.

ПС: А и много е кофти, че пистата има много малко място за спиране, поради което не бих се пуснал от съображения за сигурност :)

Забравих да кажа, че наистина организацията беше на ниво :th_up:

Редактирано от Niksoni

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз да ти кажа, гонките са 100 пати по добри от наще.Незнам какво не ти хареса,че пък даже било и скучно :dry: Май е по добре да си стоиш вкъщи и да гледаш турски сериали-по ли ще ти е забавно?Апо въпроса за колите едва ли ще има повече учасници даже бих казал че ще намалеят.....защото на наще бемвисти идването им е 50 лева,което никак не е малко.Пистата наистина е къса,но няма друга засега това е което ни предлагат засега-да мястото за спиране е малко но се спира...

Редактирано от fese

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване