Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
yasmania

Тениски с логото на Опел Онлайн Клуб

Recommended Posts

Уважаеми потребители, колеги и приятели, Екипа на Опел Клуб Онлайн има удоволствието да Ви предложи да притежавате скоро изработените тениски с логото на клуба.

Това бе скоро обсъдена и бързо реализирана идея, като производителя е "приятел" на форума и има желанието заедно да задоволим изискванията на повечето от нас, на максимлано приемлива цена.

Замомента предлагаме готови варианти за тениските в Бяло и Черно, като може да се направи от всички номера/размери : S , M , L , XL , XXL, XXXL

Кратка легенда на размерите:

Мъже:

Означение ---- Гръдна обиколка ---- Талия ---- Ханш

S -------------------- 90-93 -------------------- 79-82 ---------------------- 96-98

M -------------------- 94-97 -------------------- 83-86 -------------------- 99-102

L ------------------- 98-101 ------------------ 87-90 ------------------ 103-106

XL ----------------- 106-109 ----------------- 95-99 ----------------- 111-114

2XL ---------------- 114-117 ---------------- 105-109 ----------------- 119-122

3XL : Оттам нагоре :)

Жени :

Означение ---- Гръдна обиколка ---- Талия ---- Ханш

S -------------------- 83-86 -------------------- 67-70 -------------------- 91-94

M -------------------- 91-94 -------------------- 75-78 -------------------- 99-102

L ------------------- 95-98 -------------------- 79-82 ------------------- 103-106

XL ------------------ 105-108 ------------------ 87-90 ------------------ 111-114

2 XL ------------------ 109-112 ----------------- 91-94 ----------------- 115-118

Материите са качествен, щампата също, крайният продукт е доста приятен и за гледане и за използване.

Щампите:

Лице:

023168305.jpg

Гръб:

023168306.jpg

Материите и моделите за Мъжки и за Женски тениски са различни, скоро ще уточним какви цветове са възможни за дамските тениски и ще сложим снимки на тях, за момента разчитайте на черни.

Мъжки бели, Лице/Гръб:

023168428.jpg

023168427.jpg

Черни, Лице/Гръб:

023168431.jpg

023168430.jpg

Edit 04.05.2011 Вече си имаме и вариант за Син цвят:

023325898.jpg

023325900.jpg

023325904.jpg

ЖЕНСКИ , Лице/Гръб:

023168425.jpg

023168424.jpg

Нека всеки, който желае такава теникса да заяви желанието си в темата или на Лично съобщение, за Варна тениските могат да се вземат от STAFO , чиито координати ще намерите по - долу.

Ще ги получите в този вид:

023168308.jpg

023168307.jpg

(без надписите по опаковките разбира се :th_up: )

За другите градове може да изпратим по куриер повечко бройки адресирани до човек който да ги раздаде на останалите, но това като се посъберат заявки.

Изпращането ще е с наложен платеж за сметка на купувача

Общо взето ще мислим в движение вариантите, имаме огромното желане да улесним всеки, който желае тениска, така че всички от екипа сме на Ваше разположение!

Цената е максимално "изпилена" и е в размер на 12 лв.

За пробните първи бройки всички от екипа "инвестирахме" ,за да може да покажем реалният резултат, така че снимките са съвсем, съвсем пресни.

Всеки който е от Варна може да се свърже със STAFO (0878 637687 - Станислав) или да иде до сервза му, да си вземе фланелка

В бъдеще може да има и вариант за други цветове на самата материя на тениските, но ще Ви уведомим когато би имало възможност това да стане.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да се включа с малко инфо в тази тема.Който реши да си купува да се сметне колко ще му струва за по бързо.

http://www.econt.com/tariff-calculator/

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам Искаммммм!!!! Ама на снимката с кой размер си...По-принцип нося L,ама ако тенисите са по-тесни ще си взема 1 номер по-голям.Черна :)

Редактирано от bertone70

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Искам Искаммммм!!!! Ама на снимката с кой размер си...По-принцип нося L,ама ако тенисите са по-тесни ще си взема 1 номер по-голям.Черна :)

Принципно номерата си отговарят . Случва се и да има обърквации, но това е само ако на фланелка да речем L е зашит по погрешка етикет S.

Toва разбира се рядко се случва, но няма невъзможни неща. Ако носиш М - поръчай си М .

Моделите на снимките не са достоверни , хихи.

Аз съм 176 висок и съм сравнително слаб, бялата тениска отговаря на L и ми е голяма - идеална ще ми е M - ката!

Черната която съм облякъл е S - на границата е да каже човек че ми е малка, но е хараби. M обаче ми стои по - добре!

Така че - казвайте си реалните номера кото носите, би трябвало всичко да е наред !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля колегите поръчващи тениски да уточняват до кой точно офис на Еконт да бъдат пуснати ( ако има няколко офиса в населеното място ) ако не са на адрес , и цвета който желаят да поръчат !

Редактирано от STAFO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е възможно да се поръчат и сини тениски с логото на :OpelClubOnLine: ето как изглеждат :

023325898.jpg

023325900.jpg

023325904.jpg

За поръчки се обръщайте към STAFO

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как стоят тениските на фона на драг Сливен 2011 :biggrin:

023825314.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Може да комбинирате заявката за тениски с тази за стикери за да не давате излишни пари за куриерски услуги click-me.gif

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как седят и при мен нещата :

dsc05257n.jpg

dsc05256p.jpg

dsc05239y.jpg

Някакви по-малки дамски размери случайно да има :25: като за дамата в кошницата :OpelClubOnLine:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
може ли да попитам как мога да си взема тениска за6тото сум от бобов дол :huh: :huh: :huh: :huh:

Колега в началото на темата ( пост 1 ) много ясно и подробно е написано , обяснено и разяснено как може да се случи !!! Просто някой трябва да го прочете :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свържи се с колегата STAFO за да попиташ за конкретния номер и цвят да ли има наличност. :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
023325898.jpg

023325900.jpg

023325904.jpg

До като гледах тези снимки сервиза ми се стори познат, помислех си за един колега и се оказа че съм познал на кого е сервиза. Някой ден ще се отбия при STAFO да си взема и аз една тениска на клуба.

Редактирано от bili4652

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, пиши ЛС или се обади на Стафо.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето ме и мен и сега когато ми се роди и детенцето ще направя и на него :)

2012_05_29_419.jpg

2012_05_29_414.jpg

2012_05_29_418.jpg

и предварително благодаря на колегата стафо за колетчето

Редактирано от TIGRA3600

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинете ме за :offtopic: но седят много добре в комбинация с Адидас.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли от трите цвята мъжки тениски размер XL ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънни на Стафо най добре :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тениски има поддържа се непрекъснато наличности. Най добре е да се обадите по телефона и да направите заявката че има дни в които на колегата не му остава време да влезне във форума :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове