Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
indianeca1983

Дигиталка за Калибрата

Recommended Posts

Търся някой който вече си е направил на неговата кола и е склонен да ми направи и моето табло,че нямам време и нужните нерви.Плащам си стига да е в разумни граници.

Ако някой е съгласен да ми пише на ЛС. да се разберем.Разполагам с ЛСД от Кадетт и искам да се пригоди за Калибра ,имам и 2-те табла ,букси датчици и др. :20ashley_results:

Редактирано от valio_78

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Търся някой който вече си е направил на неговата кола и е склонен да ми направи и моето табло,че нямам време и нужните нерви.Плащам си стига да е в разумни граници.

Ако някой е съгласен да ми пише на ЛС. да се разберем.Разполагам с ЛСД от Кадетт и искам да се пригоди за Калибра ,имам и 2-те табла ,букси датчици и др. :20ashley_results:

Кофти се получава !!

Събери пари и си вземи орг.дигиталка за Вектра !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кофти се получава !!

Събери пари и си вземи орг.дигиталка за Вектра !

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Кофти било........

Съжалявам колега,не можах да не се изхиля просто :)

П.с. Хайде бе майсторе,дадох ти всичко което ти трябва,мятай го вече и ще се получи ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение давам ! Защото съм виждал правено и поставено и стой грозно . Но може би поради майсторлъка .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:icon_biggrin: Благодаря на колегата GSM BOS за инфото,но нямам нужното време и нерви.Работата е малко пипкава.А и от електроники не разбирам и не ми се иска да окъкам работите.

За това ако някои дето си е направил неговото така и има свободно време, дали би се заел и с моето табло???

Редактирано от indianeca1983

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гошка да неби да имаш 2 дигитални табла ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я виж грозно ли е направено. Аз съм го правил и на мен ми харесва , а да ти кажа не обичам разни изцепки така че ...

015802448.jpg

Гошка да неби да имаш 2 дигитални табла ?

Що трябва ли ти такова. Имам едно което някакъв чип му е изгорял и треа се смени. не свети. за некви 40лева може да се разделя с него.

Редактирано от хибридния

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване