Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
profi_man

Не работи на бензин ?!?

Recommended Posts

Здравейте.

Имам нужда малко от информация относно бензиновата помпа.Та проблема при мен е следния.Имам Кадет Е 1.6 моно.Колата работи на газ без проблем,но на бензин какво се получава.Когато я запаля оборотите на празен ход ги няма,не може да се форсира.Закачих я на елкон,там ми казаха помпата работи,но маркуча който е за излишното гориво е сух-няма излишно гориво.Казаха ми 4е помпата е за смяна защото тя работи но няма дебит.Смених помпата с нова(HOFFER)пак същата работа.Смених регулатора на налягане(пружинката с менбраната)и колата до някаде има обороти на празен ход обаче като включа на първа да тръгна забива предницата и не иска да работи,като и вдигна оборотите колата тръгва но като чели няма мощтност и незнам вече какжо мове да е.Надявам се ако имате няква идея да помогнете.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. Между бензиновата помпа и изходящия щуцер има едно малко маркуче, което с времето се разлага от бензина и става напукано и хлабаво и бензина от помпата се връща в резервоара. Ако не си го сменял го смени с ново, което да влиза плътно по диаметъра на щуцера и помпата. Сигурен съм, че там е проблема а не в помпата.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На същото мнение съм като колегата ristotr. Аз имах с последния ми Кадет същия проблем. Докато не смених това маркуче с маслоустойчиво, нещата не се оправиха. Лесно се сменя- вади се помпата от резервоара и се сменя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това маркуче съм го смянал няколко пъти,проблема си остава същия.Това което забелязах вчера е че от ауспуха излиза много конденз.Възможно ли е това да е от бензина

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлега хубаво си сменил скъпите работи - ти провери ли бензин идва ли до дюзата и след това дюзата работи ли ти????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензин отива но колко незнам.Дюзата работи,защото като дам на контакт и като завъртя прави мъгла.Възможно ли е да е стар бензина има ли такова нещо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

възможно е бензина да не бива а също и да са ти заминали О пръстените на инжектора на моното

когато не се кара дълго на бензин стават тия работи и тогава вариантите са два - или няма дебит на инжектора или започва да хвърля много бензин но не през инжектора а около него

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване