Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
cherepa1992

Проблем с заключването на задна врата astra f

Recommended Posts

Здравейте колеги,понеже съм нов и в сайта и в шофирането реших да споделя проблема си с Вас.Не знам дали тук е правилното място но имам следващия проблем:на astra f задната дясна врата като заключвам с ключа се заключват трите врати и багашника,но четвъртата не се заключва.Въпроса ми е дали мога да го оправя сам с ваша помощ?( и пак се извинявам ако не е мястото тук)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че можеш да разчиташ на нашата помощ.На първо време свали гумения маншон между вратата и колонката и огледай за прекъснат кабел.Друг вариант е микроключето във бравата да се е прецакало,но и това се оправя.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може пък машинката за централното да е здала багажа ?

Редактирано от jeff

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно машинката е здала багажа по моргите има.

Редактирано от Росен Желев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машинка,машинка,ама на моята беше същия проблем-задна дясна не се отваряше/затваряше с централното и се оказа прегорял кабел точно до буксата.Последва удължаване,свързване и машинката си заработи.Така че първо трябва да се огледа всичко.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мене се оказа точно прекъснат кабел ремонта е елементарен само трябва да се свали кората ,да се намери прекъснатия кабел и да се снади.

най- трудното е да прекараш новата жица през гумения маншон.

успех, дано е това проблема

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,благодаря за инфото когато имам време ще махна маншона да видя ако няма нищо интересно ще махна кората обаче ме изтрах да не я счупя че както гинапъвам така...Имам и друг проблем с багажника като го затворя малко по ряско не се затваря трябва да се затвори все едно новородено бебе се мъчи,та какво да направя по този въпрос?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване