Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Марио-х12сз

Среаща на клуба

Recommended Posts

Привет колеги аз попринцип си живея извън София и кадето и да определите среща аз ще дайда нека секи да каже няколко квартала дето саму удобни и да определим едно средно място, за което всички ще са доволни!Чакам още няколко мнения и да определим едно място и най вече ден!! Давайте и ден който ви е удобно Събота или Неделя!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам сме доста активни :rotfl: Айде нека предложа едно място Камбаните примерно :confused: Там на масичките мисля че е идеално. Само не знам дали всеки го знае това място и дали му е удобно...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познават се хората от Младост :D Аз съм навит за там, да определим дата, така че не само с теб да висим там :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем айде де ама като гледам никой не изказва мнение къде иска или къде му е удобно и т.н. :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако искате може да се видим в неделя на протеста ? Да се съберем форумно и да идем заедно да подкрепим протеста ? Аз ще съм там. Ако искате да се разберем за час и място да се съберем и да идем заедно :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво стаа тука ве колеги... срещи не правим ли вече, никаде ли няма постоянни срещи, дайте да напраим нещо по въпроса!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване