Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Vankoto

Philips CAR400 - Проблем

Recommended Posts

Така сдобих се с Кар400 и искам да го сложа на колата... Проблема е следния - Слагам го на автомобила (Астра Ф с ТИД, която досега е била с Блаупункт КАР300)... Имам листчето с два кода и ВИН на автомобила от който е касетофона ( след проверка се оказа Фронтера Б 2001). Единия код е Security Code ****(цифри, ама тайна :mhihi: ) , а другия - Radio Type/Code **** . Единия ми въпрос е кой код въведа, казаха ми, че е горния, ама знам ли.. Така, дотук добре.... Сложихме го и изписа "9 SAFE" ... По всички указания се опитах да го разкодирам, но така и не извади "9 ----", след две-три проби грешки и две-три случайни избипквания показа "7 SAFE" . Днес го оставих включен около 25 минути (толкова шофирах), но така и не се промени от "7 SAFE" на друго, а като се бях разровил за 7 пишеше, че трябват 10 минути да се изчака. Другото което е, че преди две години се прецака клемореда, смениха го, но оттогава вместо да се изключи при вадене на ключа се изключва при запалване на автомобила. Наскоро си купих пак чисто нов клеморед, но няма промяна...

Като цяло искам да въведа кода, след това да изключа кодирането и никога повече да не трябва да се въвежда код... Това искам...Може ли някой във Варна да ми го направи и да не се занимавам повече с тия кодове...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванко обади се утре да ти го направя .Номера да вкараш кода е следният. Задържаш бутон AS на пуснато касетофонче тоест касетофона работи държиш бутона и даваш на контакт изкарва ти след малко четири тирета на дисплея и въвеждаш кода.Ако незахапе така пробваш с пуснато СД на контакт да задържиш пак AS докато изкара тиретата. Втората особеност е след като тръгне кар400 ако колата ти е с 10 DIGIT DISPLAY тоест с борд комп няма да изписва нищо на дисплея касетофона ще свири ти нищо няма да виждаш и се налага програмирането му за този дисплей като задържат се бутони или 3 и 5 или 4 и 6 и се сменя дали е за 8 редов или 10 редов дисплей.

Редактирано от aan_astra

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човек, ако ти кажа колко пъти го правих това, не е истина....точно по тази последователност и никакъв ефект

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти го направя ,но срещу скромна сумичка :beer:

Ако те устройва ,пиши на Л.С.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скромната сумичка я дадох вече и от няколко дена касетофончето си свирка в колата :mhihi: Определено е по-добре от кар300(поне от моя) :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно но, секюрити кода е е кода на колата, кода на касетофона е този който пише след модела му

Редактирано от Sisko

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване