Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Nedqlkov

Инсталиране на бордови комп. на Калибра

Recommended Posts

Колеги както знаем на вектра А и на калибра интериора е един и същ и има прекарани букси за бордови комп. Е да ама не на всички са на едно място. Та аз си намерих жълтата букса за дисплея , но не намирам букса за копчето долу която е. Трябва да е бяла с 5 кабела, но при мен я няма имам само за ел стъклата. Ако някой може да ми каже таз букса откъде идва от централната конзола ли излиза или от снопа кабели който върви напречно на колата.

Редактирано от valio_78

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,и аз се сблъсках с абсолютно същият проблем.Не откривам този кабел за копчето.Ще следя темата с интерес.Дано някой може да помогне.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом имате буксата за БК ( Борд Компютъра) няма начин да нямате за управлението му .. търсете я да не би да е се е покрила някъде ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Щом имате буксата за БК ( Борд Компютъра) няма начин да нямате за управлението му .. търсете я да не би да е се е покрила някъде ..

Ами да но къде да я търся днес седалките махах чак. Поне някой ако може да каже дали кабелите са в този сноп който е пред двете седалки напре4но на колата или има кабел който идва от централната конзола покрай скоростния лост и така. А аз съм склонен дори да си пусна кабели от жълтат букса към копчето само схема да имам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дена разглабяхме таблото на една вектра и пътьом смених копчето на борд комп-а, което беше счупено.. значи то се включваше в една приставка, ако знаете какво представлява куплунга, в който се включват ел.стъклата, отгоре му се защтраква нещо като преходник и така..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди няколко дена разглабяхме таблото на една вектра и пътьом смених копчето на борд комп-а, което беше счупено.. значи то се включваше в една приставка, ако знаете какво представлява куплунга, в който се включват ел.стъклата, отгоре му се защтраква нещо като преходник и така..

В тоя големия пластмасов куплунк като си седнал на шофьорската седалка най в дясно има една букса с 5 кабел4ета на който се вързва копчето. А куплунка се защипва женско с мъжко с една метална пластина. При нас проблема е че нямаме женското на инсталацията.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

002434381.jpg

Ей тази букса най-дясно от къде идва дали от снопа кабели от който и буксите за стъклата или идва от централната конзола покрай скоростния лост

Редактирано от Nedqlkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е. Който няма БК а иска да си сложи, трябва да вземе БКто със бутона и кабелчетата на бутона. Жълтата букса е зад касетофона или зад часовника завързана с една текстилна лента, понякога се налага да се бръкне малко по-навътре. Другото нещо което трябва да се прекара е датчика за външната температура, има си дупка в бронята където се поставя датчика и от датчика до стената на мотора, трябва да се прекарат две кабелчета - някой коли могат да си го имат този кабел. Има свободен куплунг който отива в инсталация на БКто за датчика за външната температура.

Редактирано от apekov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване