Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
aan_astra

въпрос за 1.4 екотек

Recommended Posts

Предлагат ми двигател 1.4 16В екотек от тигра работещ на колата си е все още за 400лв със скоростна кутия ,компютър инсталация и всичко необходимо за да се имплантитира на друг Опел (само без радиятора)

Та да ви попитам какво ви е мнението за този двигател и заслужава ли си или се хвърлени пари на вятъра?

какви са му слабите места на този двигател?

Редактирано от aan_astra

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,аз съм с такъв мотор доволен съм,но не си го взимай.Харчи си като голям дбигател а не може да върви така.Търси някво 20ne нали няма да го регистрираш?И гас му се слага евтино и и и .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такъв мотор и съм много доволен за50000км съм сменил една водна помпа само.За корсата е перфектен но за Астра малко ще му е тежичка.Цената е много добра ако ти се занимава слагай :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме вози такъв :) За возене е идеален .. За поддръжка .. на гърба на консумативите като купувам чета че стават за Х16ХЕ, Х18ХЕ1, Х20XEV .. сам си прави извода ;) .. Ремъци, ролки всичко е еднакво .. само данъка ти е по-малък и ГО

Иначе, аз съм доволен от разхода с комбито рекорда ми е 4.8л/100км .. Това при заковани 110км/ч не повече с една кола багаж деца и жена ... 90коня не са много, но не са и малко .. лесно стават повече с мерак :rolleyes:

Тигровият е по смотан от Астровия .. който иска да ме обори .. съвсем друг смотан смукател има :tongue: така че хем е евтинко, но при условие че може да намериш на подобни пари 20NE там лесно стават повече конете - като си мисля че го искаш за Астрата .. ако мислиш да го качваш на новата ти Корсичка .. не се замисляй .. оса ще е

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване