Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
damqn

А Дали е Така

Recommended Posts

Донякъде, има някаква истина в думите им.

Имам една приятелка която казва, че телевизия скат трябва да се забрани със закон. Аз не съм съвсем на това мнение, но тази псевдо медия бълва доста боза. И дава трибуна на доста хора които са за психото, а не за пред камерата. То попринцип не че има нещо лошо. Но има много неуки, неиформирани и лековерни хора които се връзват прекалено много и прецакват доста нещата.

Да не говорим, че след предавания като това ми иде да си посегна на живота... Всичко е толкова трагично, толкова черно, толкова прецакано, като в трилър. Все едно изхода не ни е пред очите...

Аз сравнително често гледам Скат. Много се забавлявам, и искрено се смея.

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами идеята ми е да има мнения дали е така и аз след края на видеото не бях мн добре искрено се надявам да не е така

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е, че понякога прекаляват малко. Но пък и са единствената телевизия, която нарича нещата с истинските им имена.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Вярно е, че понякога прекаляват малко. Но пък и са единствената телевизия, която нарича нещата с истинските им имена.

"Прекаляват малко" е доста слабо казано, специално за тая телевизия. Пускал съм да я гледам няколко пъти, и досега не се е случило да хвана тема, която да не е *силно* преувеличена, в някои случаи- откровена лъжа. Спомням си веднъж обясняваха, че Турция са завзели 100 000 квадратни километра български териториални води- за сравнение- цялата ни сухоземна територия е около 110 000, а на картата, която бяха показали "заграбените" територии не бяха повече от 1/5-та, примерно, от цялата площ на държавата. Цялата тая история с морските граници всъщност е доста стара, случайно в една лекция по Земна механика преподавателят беше разказал за какво става дума, и опитите им за долна лъжа ми се сториха още по-забавни. Предаването го хванах случайно, баба ми го беше пуснала по телевизията и слушаше с доста голям интерес вярвайки на водещите, опитах се да и обясня, че това, което дават са откровени глупости, накрая аз излязох лош, лъжец и най-големият предател на Родината. Така че, явно постигат целите си- no offense към никой, ама явно глупавите и стари хора се вързват. Еди кой си да излезе и да каже по телевизията- турците скриха слънцето над България пак ще повярват, че това е причината вечер да става тъмно.

Дали има нещо вярно в приказките им- може би, да, макар и силно преувеличено. Аз обаче предпочитам да не вземам тая телевизия много на сериозно. Може би ако не бяха толкова крайни в опитите си за изкуствено създаване на етническо напрежение щяха да стават като телевизия.

Инак близо 70 години назад историята е показала, че тия методи на размиване на мозъци не водят до нищо хубаво, слава Богу, че сме малка и смотана държава и трудно ще доведем света до нов мащабен конфликт :mhihi:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един факт: Стоян Иванов, Волен Сидеров и Калинка еди коя си са все кадри издигнати от дон Варели Симеонов. Същия човек който ги създаде днес плюе тях и политиката им. А аз не виждам тя да се е променила.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване