Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
boxy

Лагер главина и пружини

Recommended Posts

Здравейте! Вчера се наложи да сменям предни пружини и така и така бях при майстора исках да провери дали имам заминали лагери , че нещо вие и незнам дали е от зимните гуми или лагери. Та врътна той колелата и ми каза , че задна дясна гума е заминал лагера не се чувало толкова виене но се усещали вибраций ! Майстора каза , че било лагер главина и струвало много . Та въпроса ми е дали е лагер главина или само лагер ? Каква марка да търся и горе долу колко струва една главина . Също така след като не вие толкова много горе доле колко ще изкара ? Колата е вектра б 96г март месец Х20ХЕ 5 болта?

Благодаря :opel_forever:

А и какво ще кажете за пружини Каяба ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около 200 лв е лагер главината.(с лагер главина е)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм да проверих ма едмо място и ми казаха 260лв. :) чудно!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега значи са ти надули малко цената главината тука в добрич може да се намери за 180лв. Преди година аз я намерих за толкова, за сега нз.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не евтина защото лагера върви с главината комплект, като марка ти препоръчвам FAG за сега май е най-читавото на нашият пазар и цената и е малко под 200лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да цената е към 200лв и е така защото е цял к-т: лагер+главина+датчик АБС :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване