Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
h8r

Магазини Хенди

Recommended Posts

Ще ти разкажа един виц първо:

В Чукотия един чукча решил да изучи сина си. Пратил го в най-близкия град (300 км) да учи. Вскяа ваканция детето се връщало със книжки, учебници... и покрай него и чукчата също се научил що годе да чете и пише. От всички книжки обаче, той не срещнал нито 1 в която да пише за неговата любима Чукотия. Та хванал се нашия герой и както можел, с каквото можел написал една книжка (30-тина стр) и отишъл отново в най-близкия град и я издал. На годишната сбирка на писателите в Москва решили да поканят самоукия писател. Та нашия човек се хванал отишъл в москва костюмче, под мишничката 10-тина книжки и така седи като в необрано лозе в салона. Писателите когато разбрали кой е започнали да го подкачат.

- Тавариш ти чел ли си Чехов?

- Не, казал нашия човек.

- Достоевски може би?

- Не казал...

И тн и тн изброявали все известни и именити писатели и нашия чукча не бил чел нито 1... И се ядосал накрая и казал:

- Не не съм чел тоя и ония, чукча е писател, той не е читател!

Та за да не си и ти като в необрано лозе, вземи направи си труда, да прочетеш темичката или поне първита 4 -5 -6 мнения преди да пишеш. Прост съвет.

Аз ясно и точно, дори съм цитирал точни фрази при сблъсъка ми с "Хенди". Поста ми се намира на стр. 1.

А сега виждашли, че като **я опре и в твоето дупе, бързо вдигаш гащичките. Така би направил всеки отговорен човек - би искал справедливост за човека който му е причинил вреда. А всеки писател би написал "такъв ти е късмета". А като всеки българин ще започнеш самия ти да мамиш. Не че ще спечелиш нещо повече, но ще си псотавиш за цел другя да загуби повече отколкото е навредил.

Редактирано от Jelqzkov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам карта на Мтел от както съществуват, същата работа и на Глобул

ЗАЩО ПОНЕ ЕДИН МЕСЕЦ НЕ МИ НАДПИСАХА СМЕТКАТА?

ЗАЩО НИТО ЕДИН ПЪТ НЕ СА МЕ ИЗЛЪГАЛИ В МАГАЗИН ДА СИ ВЗЕМА КАРТА С ДОГОВОР И ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ?

ЗАЩО НЕ СЕ СЧУПИ МОЯТ ТЕЛЕФОН?

ОСТАВЯМ ВИ ДА СИ КОМЕНТИРАТЕ ПРОСТОТИИТЕ НА РИБКИТЕ ПО МАГАЗИНИТЕ............

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би, защото работиш в такъв магазин и си наясно с "капаните", знам ли...

Може би, защото работиш в такъв магазин и знаеш точно кой телефон да си вземеш, знам ли...

Може би, "гарван на гарван око не вади"...

Може би, такъв ти бил късмета... незнам, ти си знаеш положението, сам си сметни сметката.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МОЖЕ БИ КАТО ПОЛУЧИМ ТЕЛЕФОНИТЕ ОТ ДОСТАВЧИК НИ КАЗВАТ - ТЕЗИ ДАВАТ ДЕФЕКТИ НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ОТ ТЯХ, ИЛИ МОЖЕ БИ МЕ ПОЗНАВАТ В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ?

ДА НЕ СИ МИСЛИШ, ЧЕ СЪМ РАБОТИЛ ОТ КАКТО ИМА МТЕЛ ИЛИ ГЛОБУЛ?

МИСЛЯ, ЧЕ НЕ СЪМ РИБКА КАКТО ПОВЕЧЕТО

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е шот ако няма шарани няма да си напрай таргетчето :) Затова внимателно слушайте какво ви омайват :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
МОЖЕ БИ КАТО ПОЛУЧИМ ТЕЛЕФОНИТЕ ОТ ДОСТАВЧИК НИ КАЗВАТ - ТЕЗИ ДАВАТ ДЕФЕКТИ НЕ СИ КУПУВАЙТЕ ОТ ТЯХ, ИЛИ МОЖЕ БИ МЕ ПОЗНАВАТ В ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ?

ДА НЕ СИ МИСЛИШ, ЧЕ СЪМ РАБОТИЛ ОТ КАКТО ИМА МТЕЛ ИЛИ ГЛОБУЛ?

МИСЛЯ, ЧЕ НЕ СЪМ РИБКА КАКТО ПОВЕЧЕТО

Аз като те гледам, ти Caps Lock-а неможеш да си оправиш... направо си за оплакване...

Ми то или си рибар или си рибка. Ти 5 пъти каза не съм рибка и 2 че си рибар какви работи ми обясняваш?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Всеки има глава на раменете си и мисли преди да подпише и сключи договор с някой. Нито Хенди са ви виновни нито Глобул, най - малко Мтел. Има си закони, които никой неможе да промени, че да му е изгодно на него. Най вече за Хенди - това е голяма глупост, че са еди какви си. Просто е станало, защото се замислете, че такъв ви е бил късмета и търсете проблема другаде. Купих си телефон от Хенди, вече 3 година го ползвам като служебен и нямам никакви проблеми. Става въпрост за Нокия Е71. Има доста хора с оплаквания и рекламация в магазините, но защо на мен не ми се случи? Имам си калъфче, не го пазя, но не го и хвърлям. Не са ви виновни магазините, операторите и техните дилъри.....

Абе :loser: направи ли си труда да прочетеш темата или поне първите постове.

Ще ти го обясня като на идиот с няколко реда.

Приятелката ми отива да си плати сметката и и предлагат да направи промяна на условията по тарифния и план. Тя се съгласява като излишно пита продавачката дали си запазва номера. Тя я уверява,че си остава същия номер. Подписва документа моята приятелка и взима чип. Да си чувал фразата подпис на доверие ? Когато е отишла на другия ден в магазина и е питала девойката защо я е прецакала и тя се направила на приятно изненадана и казала,че е станала грешка. Да грешка и договор за една година. Че трябва човек да гледа какво подписва спор няма. Защо се възползват от доверито на хората и ги прецакват? Когато написала жалбата в М-тел операторката или там каквато се води и казала следното. От това Хенди постъпват по 5-6 жалби наден.

Ти приятелю се научи да четеш и после да пишеш :icon_asshole:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

`VVV` колега нека те поставя в следната ситуация :)

Отиваш някъде да хапнеш и там се запознаваш с много яка мацка :) (късмет)

Лапваш по мацката тя ти е навита :)

Почвате да се закачате да си ходите сериозно и една хубава вечер когато оставате двамата на саме какво да видип .... яката гола мацка има х..й!

И какво става ???? ООооо да знам ти какво ще кажеш ми това ми е късмета :):mhihi:

Човече ти си промит мозък.Няма такова нещо като мобилен оператор да не надписва сметки :)

Но знаеш ли както ти сам си казал ти такава риба си,че дори не можеш да разбереш,че ти надписват сметките :dancing:

И да мисля,че не е редно да влзезеш в магазина и целта на продавачите или тези които предлагат стока е да те прецакат.

Вземи се стегни не бъди рибок а следващия път чети внимателно....след това спри за 30 минутки и почини....след още 30 минути раздвижи сивото вещество в черупкта си.... и туко виж разбереш и вникнеш в темата и ще спреш да пишеш глупости!

Знаеш ли защо си жалък...не можеш да застанеш с нищо зад думите си :) покритие нулево!!!!

Хайде остани си със здраве.

ХОРА ВНИМАВАЙТЕ И СИ ОТВАРЯЙТЕ ОЧИТЕ И УШИТЕ И ПРЕДИ ДА ПОДПИСВАТЕ КАКВОТО И ДА БИЛО ЧЕТЕ МНОГО ВНИМАТЕЛНО.НЕ СМЕ СЕ РОДИЛИ НАУЧЕНИ,НО ИМАМЕ ТЕМА КАТО ТАЗИ ЗА ДА СИ ПОМАГАМЕ И ПАЗИМ!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми внимавайте, гледайте какво ви карат да подписвате и не се лъжете :)

и хайде само да не се обиждаме, а???? Какво ще кажете?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ми внимавайте, гледайте какво ви карат да подписвате и не се лъжете :)

и хайде само да не се обиждаме, а???? Какво ще кажете?

Ти започна със твоето служебно "рибка"!

Никой нищо не ни кара да подписваме. Ние сами решаваме. Ама нали се сещаш, че ако започнем да си четем всичко, а не ти да ни го обясниш ти изяждаме хляба. А и толкова бумащина не се чете на барплота в хенди :wave:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно, но да напиша и при мен какво стана. Дядо ми въвел 3 пъти грешен пин и отишъл в магазин на Хенди за да му дадът ПУК код. Момчето му казало, че трябва да подпише "тези документи" и след това казало, че не са му нужни и ги скъсало. Всичко ОК. Докато преди 3 дни не получих обаждане, че има задължения към Мтел. Оказа се, че е подписал 2 годишен договор.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване