Jump to content
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
Strawberry Orange Banana Lime Leaf Slate Sky Blueberry Grape Watermelon Chocolate Marble
niagara66

Opel Astra 1.9 cdti cosmo 2005 моля за мнения

Recommended Posts

Колега, има няколко човека във форума с такива коли, прочети техните теми, прочети темата за проблемите, разхода на гориво и т.н. и тогава питай. Или ако имаш конкретен въпрос го задай. Какво разбираш под читави ли са?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9 cdti, ама 120 ли 150 коня ли??? 5 врати ли, 3 врати ли? Нищо дори не си и пояснил?!

Но, да, читави са :biggrin:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, попаднах на тази тема и да не отварям нова, скоро се регистрирах в този форум. Дълги години карах астра г, но настъпи момент, в който реших, че искам да я заменя с нещо малко по ново.

Известно време разглеждам обявите за коли, ориентирал съм се отново към марката Опел.

И така да мина директно на въпроса, харесах си една Астра H 1.9 CDTI 150hp 2005 година е, изпълнение Cosmo.

Какво ще кажете като двигател и обслужване, скъпо ли е за поддръжка, примерно някой скоро да е сменял ремъци.

Със старата Астрична която беше 1.6 16V 1998 не съм имал никакви проблеми и обслужването и беше доста прилично като цени.

И още едни въпрос, нещо по специфично при покупката да гледам ли? Колата изглежда доста запазена по снимките.

Редактирано от dviktor

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само суперлативи от мен относно мотора и изобщо цялостно за колата. Поддръжката мога да кажа, че ще те ти е като на Г-то. Аз също от Астра Г се качих на тази и в сравнение с другите марки обслужването за кола 2005г е направо супер.

Къде си си харесал Астрата, ако е от някой сайт, може да дадеш линк да я огледаме :th_up:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване